WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Неефективні способи контрацепції

Неефективні способи контрацепції
200838 ПЕРЕГЛЯДІВ

На сьогоднішній день існує досить багато ефективних способів запобігти небажаній вагітності. Проте багато хто використовують "перевірені" методи, які передаються з покоління до покоління. Тому розглянемо найвідоміші та визначимо надійність кожного з них.   

Календарна контрацепція ⠀    

Метод ґрунтується на обчисленні приблизної дати овуляції у жінки. Зазвичай вона відбувається з 10-го до 17-го дня. Але жіночий організм не годинниковий механізм. Тому працювати строго за календарем та інструкцією наші органи не можуть. Отже, овуляція – справа непередбачувана. Вона може зовсім не наступити цього місяця, а може статися раніше десятого дня або навпаки.  

До того ж можуть совулювати відразу два фолікули та в одному місяці цілих дві яйцеклітини чекатимуть на свох "героїв". Так що, якщо Ви визначаєте овуляцію тільки по днях циклу і вираховуєте "безпечні дні", не дивуйтеся двом смужкам на тесті.  

Перерваний статевий акт. ⠀    

Цей спосіб має на увазі, що еякуляція відбудеться "убік" і при цьому не торкнеться жінки. Теоретично, так. Адже сперматозоїди будуть далеко від яйцеклітини. До того ж перерваний статевий акт був відомий ще за часів античності! Але завдяки такому методу щороку з'являються малюки. Зі 100 пар що практикує цю контрацепцію, 29 отримують вагітність.  

По-перше, сперматозоїди виділяються ще до еякуляції в мастилі під час ерекції. До того ж чітко визначити потрібний час переривання статевого акту не всі чоловіки можуть. Тому, милі пані, якщо Ви бачите у своєму партнері батька своїх дітей, Вам нема чого боятися.  

Спринцювання після статевого акту. ⠀   

Вода, лимонний сік, настої трав тощо. Існують різні "рідини", якими необхідно спринцюватись одразу після статевого акту. У деяких випадках це один зі способів екстреної контрацепції. Але знову ж таки, я повторюся, сперматозоїди знаходяться в мастилі, тому найшвидші могли вже "прокачати" і до того ж сперма досить клейка, тому просто змити її дуже непросто. 

Теги: Репродуктологія Київ

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео