WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Мізрах Ігор Аркадійович ( Мизрах Игорь Аркадьевич ) – досьє, біографія

Мізрах Ігор Аркадійович ( Мизрах Игорь Аркадьевич )  – досьє, біографія
1216 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мізрах Ігор Аркадійович – народився 1 серпня 1971 року в сім'ї педагогів та інженерів в місті Вінниця. Політичний експерт, політолог, громадський діяч, меценат, музикант, продюсер, юрист, відмінник народної освіти України, нагороджений орденом Святого Володимира – все це із впевненістю можна сказати про Ігоря Мізраха.

Ігор Мізрах є фахівцем в музичній, економічній, політичній та правовій сферах; має педагогічну, економічну та юридичну освіти. Член спілки журналістів України. Шеф-редактор політичного журналу "Рейтинг".

1986 — закінчив вісім класів вінницької середньої школи № 25.

1986 - вирішив піти по стопах батька і вступив до педагогічного училища. Лідер по натурі і перфекціоніст, він завжди прагнув бути гідним сином відомого в Вінниці педагога - професора Аркадія Ананійовича Мізраха. Уже після другого курсу Ігор Мізрах отримав пропозицію зайняти посаду старшого вожатого в дитячому оздоровчому центрі м. Тульчин Вінницької області.

19901995 роках — навчався і викладав у Вінницькому педагогічному інституті. Мрія працювати з дітьми привела Мізраха Ігоря в 1990 році в Вінницький педагогічний інститут, де після закінчення з відзнакою (1995 рік) він викладав педагогічну практику студентам цього ж ВНЗ.

Паралельно з навчанням в інституті працював учителем початкових класів у Вінницькій загальноосвітній школі №16, а потім в школі №25 (м. Вінниця).

З 1991 до 2004 року — займався музикою, працював в Будинку дітей та юнацтва м. Вінниці на посаді організатора. Проводив конкурси, новорічні свята, був ведучим загальноміських свят, проводив зйомки кліпів, конкурси краси у м. Вінниця.

2004 — разом із батьком Аркадієм Ананійовичем (ректор) став співзасновником та проректором приватного вищого навчального закладу «Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва» (ВІКОП, 4 рівень акредитації), створеного на базі колишнього швейного училища. Того ж року переїхав до Києва.

У різний час обіймав посади заступника голови Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, заступника голови Комітету «Народна люстрація», був радником з питань реформування судової системи, міліції та прокуратури, помічником депутатів Верховної Ради України.

У якості політичного експерта Ігоря Мізраха часто запрошують на телебачення. Також часто Ігор Мізрах відповідає на запити щодо інтерв’ю на різноманітну тематику.  

Надзвичайно цікавим є і особистий сайт Ігоря Мізраха, на якому можна знайти вдосталь інформації на різноманітну тематику.  А також можна підписатись на сторінку у Фейсбук – Мізрах Ігор- політик, експерт, аналітик

Ігор Мізрах активно бере участь в благодійних проектах, виступає як спонсор і меценат. Ідейний натхненник, організатор і керівник продюсерського центру "MIZRAKH PRODUCTION", метою якого допомога молодим талановитим артистам реалізувати свій потенціал. З продюсерським центром співпрацювали відомі вокалісти: Євген Кемеровський, Марія Максакова, Аїда, Віталій Борисюк, Натаніка, композитор, поет, виконавець, заслужений артист України Олександр Тищенко, Ольга Сумська, Світлана Леонтьєва та ін ... Композитори і поети: Сергій Жоров, Олександр Матієнко та інші...Продюсерський центр більше 20 років займається організацією концертів, конкурсів краси, різних свят і заходів в Україні за участю зірок естради.

Успішний проект продюсерського центру - журнал «Persona.Top»: про Україну та видатних українців, які досягли значних висот і прославили свою країну, а також журнал «Рейтинг» - перший іміджевий журнал про українців.

1982 року  будучи учнем середньої школи, Ігор Мізрах написав пісню «Детство». Пісня вперше прозвучала у фільмі «Пропоную руку і серце» (1988«Мосфільм»). А після виконання в 1992 році Юрієм Шатуновим стала хітом.

В ансамблі «Троїсті музики» Вінницького педагогічного училища під керівництвом Черевко Віктора Андрійовича розкрився музичний талант Ігоря Мізраха. Він майстерно опанував гру на фортепіано, гітарі, баяні, акордеоні та контрабасі.

Дискографія і творчість

Пісня «Вибір є!» - 2009 рік, сценарист Олена Мортко.  Пісня «Просто» (музика - Євген Григор'єв, слова - Ігор Мізрах) у виконанні Ігоря Мізраха записана в одеській студії «Маестро».

Головний сенс і посил пісень Ігоря Мізраха - любов, вірність, доброта, чесність, відвертість, дружба, віра в краще.

Перший альбом «Я сам тебе вигадав» - (2016 рік) записаний живим голосом без комп'ютерної обробки і спецефектів. До нього увійшли популярні композиції різних років: «Детство», «Миллион алых роз», «Клен», «Люди встречаются», «Я готов целовать песок», та інші.

Другий альбом «Для любимых». Ліричні пісні та шансон(2017 рік).

Третій альбом: «Избранное для избранных» (2018 рік) до якого увійшли найкращі пісні: «Мой папа вырулит», «Ніч така місячна» (дует с оперной Дивой Марией Максаковой», «Дай мне раз»( дует с Натаникой . 

В 2019 році Ігор Мізрах разом із Маестро Володимиром Гришко виконали дуетну композицію під назвою ""«Предупреждал»(Відео)

Композиції у виконанні Ігоря Мізраха можна прослухати і скачати на порталах:  z1.fm,  useraudio.net,  pod-muzyku.club, та багатьох інших.

Відео на композиції у виконанні Ігоря Мізраха можна переглянути на його Ютуб каналі

Нагороди і звання
2004 - Кавалер ордена Святого князя Володимира Великого III ступенів

2006 - знак Відмінник народної освіти

2008 - відзнака «За розбудову освіти»

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео