WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

ФОРУМ «СИЛА СЛОВА – СИЛА ДІЛА»

ФОРУМ «СИЛА СЛОВА – СИЛА ДІЛА»
14055 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова

Create Kharkiv«Mada-promotion», 

Генеральний інформаційний партнер радіо «Перець-ФМ»

Проблема вживання наркотичних засобів загострюється у суспільстві з кожним роком. Існує багато спеціальних соціальних та державних програм, центрів реабілітації та закладів, що допомагають у лікуванні наркотичної залежності. Але статистика свідчить, що остаточно повертаються до нормального життя лише одиниці – по-перше, ефективне лікування можливе тільки за умов бажання хворого. По-друге – в багатьох випадках, коли людина повертається у свій соціум та оточення після курсу реабілітації, зазвичай трапляються рецидиви. Лікарі та спеціалісти наголошують – етап повернення до звичайного життя – найважливіший та найнебезпечніший. Відсутність однодумців, сенсу життя без наркотиків, обґрунтованої мети – ці причини повертають багатьох до страшної залежності.

Основна ідея форуму «Сила Слова – Сила Діла» — надати мотивацію тим людям, які вже зробили свій вибір, відмовилися від споживання наркотичних засобів та знаходяться саме на складному етапі реабілітації – пошуку себе в житті без наркотиків.

Будь-яка залежність – проблема в першу чергу психологічна. Власний приклад наших спікерів – відомих спортсменів, артистів, співаків, інфлюенсерів – доводить наступне: в житті цих людей завжди був присутній спорт. Саме спорт допомагав  правильно ставити життєві цілі, уникати професійного чи побутового «вигорання»,  надихатися своїми успіхами, мати необхідну енергію та бажання досягати успіху.

Організатори форуму «Сила Слова – Сила Діла» розкриють важливу тему – спорт в житті кожної людини. Кожен з наших спікерів – успішна та популярна особистість, але всі вони впевнені – досягнення успіху – це результат самоорганізації та самомотивації, а також – постійна присутність спорту в повсякденному житті. Деякі з наших ораторів – професійні спортсмени, олімпійські чемпіони, якими пишається вся країна. Діяльність інших не пов’язана зі спортивними рекордами – та всіх цих людей поєднує одне – спорт, здоровий спосіб життя, бажання досягнути власних рекордів.

На форумі буде презентовано мотиваційні відео, в яких олімпійці, артисти, блогери та ветерани олімпійського спорту розповідатимуть про найсильнішу мотивацію свого життя, про успіхи та складні життєві ситуації, в яких основним двигуном подолання негараздів був саме спорт.

На форумі буде оприлюднено  відеозвернення для учасників від соліста гурту “Антитіла”,

​​молодіжного посла UNICEF в Україні Тараса Тополі, звернення Олімпійських чемпіонів та ветеранів Олімпійського спорту України.

Наживо з учасниками форуму спілкуватиметься дворазова  Олімпійська чемпіонка харків’янка Людмила Джигалова, громадський діяч та голова правління Міжнародної Антинаркотичної Спортивної Ассоціації Олександр Переверзєв, інші цікаві спікери.

Також організатори форуму презентують для учасників чат-бот «StopDanger» — соціальна платформа в мережі телеграм, яка має дуже важливі функції – швидке реагування, якщо потрібна допомога; анонімна консультація профільних спеціалістів – для осіб, що потребують підтримки для себе або близької людини; «кнопка тривоги» – яка надає можливість запобігати злочини, пов’язані з наркотиками.

Ми впевнені – захід «Сила Слова – Сила Діла» надихне багатьох людей з проблемами наркотичної залежності переосмислити своє життя, повірити у власні сили, знайти мотивацію для боротьби та однодумців. І головне – зрозуміти, що спорт – одна з найважливіших речей, яка допоможе подолати складний життєвий період.

Дата проведення:     18-19 листопада 2021 року, 

Місце проведення:  м. Харків, вул. Благовіщенська,1. Арт-простір «Фабрика»

Реєстрація за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8BJZwm0WZQ3Tw6wVoSKufyfPsnZZpbRzUSwH6foOjXBoTAg/viewform

person.net.ua

Теги: ФОРУМ «СИЛА СЛОВА – СИЛА ДІЛА»,Харьков,Харків,Терехов,Украина,Україна,Игорь Терехов,Ігор Терехов,Харківський міський голова Ігор Терехов,Харківський міський голова Терехов,Харківський міський голова,Create Kharkiv, «Mada-promotion»,Перець-ФМ, Тарас Тополя, Тополя,UNICEF,Людмила Джигалова,Джигалова,StopDanger,Олександр Переверзєв,Переверзєв
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео