WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Потрібна допомога: збираємо кошти на підтримку Центру з підготовки пілотів-операторів квадракоптерів, які діють у зоні бойових дій

Потрібна допомога: збираємо кошти на підтримку Центру з підготовки пілотів-операторів квадракоптерів, які діють у зоні бойових дій
36594 ПЕРЕГЛЯДІВ

1 травня о 15.00 запрошуємо на благодійний концерт в сквоті! Цього разу збирати кошти на добрі справи буде неперевершений український гурт Ukiez! Гурт збирає кошти для Центру з підготовки пілотів-операторів квадракоптерів, які діють у зоні бойових дій.

Ukiez — український фольк-гурт створений у 2019 році музикантами Дмитром Дановим, Богданом Буткевичем та Іваном Семесюком. Гурт існує у форматі акустичного тріо, репертуар складається з українських народних та авторських пісень виконаних в стилі alternative folk.

Яка історія Центру підготовки пілотів-операторів квадракоптерів, які діють у зоні бойових дій?

Центр було створено на початку квітня 126 батальйоном територіальної оборони на базі добровольчого формування "Легіон Д," 8 окрема рота фахівцями, які мають відповідний досвід.

Курсанти можуть пройти як базовий пятидений курс так і на вибір вісім спецкурсів. Наразі у Центрі, який очолює Віктор Таран працює сім інструкторів. Також допомагають зовнішні експерти.

Станом на сьогодні проведено два навчальні п’ятиденні семінари участь в яких взяло 40 курсантів, 34 з яких успішно склали випускні екзамени. Сьогодні 29 квітня розпочався третій семінар.

Наразі, в Центрі є понад 50 заявок на наступні курси та спецкурси.

Серед курсантів представники ЗСУ, Нацгвардії, ТрО, батальйону АЗОВ, добровольчих формувань тощо.

На що саме збираються кошти?

Для ефективного пілотування квадрокоптерами пілоти-оператори повинні мати достатню льотну практику або так званих годино-льотних часів. В ідеалі не менше 30 годин.

На жаль, наші курсанти мають проблему з льотними часами як через погоду так і через роботу РЕБ.

Єдиний вихід з цієї ситуації здійснення он-лайн польотів на симуляторах.

Для цього Центр критично потребує зміцнення навчально-методичної бази в частині закупівлі телевізорів, пультів, комп’ютерів і спеціалізованих програм.

Базовий курс передбачає, що одночасно можуть навчатись 12 курсантів. Щоб створити подібний клас потрібно 13 телевізорів, 13 пультів, 13 комп’ютерів та відповідне програмне забезпечення.

Окрім того для проведення спецкурсів корегування вогню, робота з тепловізорами, супроводження об'єкту, тактика пілота в умовах дії РЕБ, курс обробки даних аерофотозйомки, спеціалізоване програмне забезпечення для БПЛА тощо потрібне додаткове комп’ютерне обладнання.

Зокрема для роботи інженерної майстерні Центру є потреба у 3D принтері.

Забезпечення цих потреб дозволить створити умови для здійснення навчання пілотів операторів у режимі он-лайн, а також дозволить оперативно ремонтувати і створювати нові квадракоптери.

Яку суму збираємо?

Сума не маленька і складає 648.000 грн. Але зважаючи на важливість ініціативи, віримо що зможемо вирішити це завдання.

Які суми можна жертвувати?

Не принципово. Останній раз коли Центр збирав кошти на квадрокоптер найменша пожертва складала 20 грн, найбільша 110 доларів США. Суму в 30.000 було зібрано за декілька годин.

Водночас для великих меценатів існують спеціальні програми.

Меценат, який внесе від 10.000 до 50.000грн буде внесений у перелік друзів Центру, а інформація про нього за погодженням буде публічно опублікована.

Друзі центру отримують доступ до внутрішньої навчальної бази, яка включає у тому числі фото та відео контент. За бажанням вони зможуть виїжджати з курсантами на різнопланові заходи в Києві та по Україні.

Він також отримує два фірмових мертчів центру, а також 4 сертифікати на навчання на базовому п’ятиденному курсі пілотів квадракоптерів. Також отримає на вибір по 2 сертифікати на два з восьми спецкурсів центру.

Від 50.000 до 100.000 разом із трьома колегами будуть внесені у перелік друзів Центру, а інформація про нього за погодженням буде публічно опублікована.

Друзі центру отримують доступ до внутрішньої навчальної бази, яка включає у тому числі фото та відео контент. За бажанням вони зможуть виїжджати з курсантами на різнопланові заходи в Києві та по Україні. Також передбачені додаткові стимули.

Він також отримує 4 фірмові мертчі центру, і 10 сертифікати на навчання на базовому п’ятиденному курсі пілотів квадракоптерів. Також отримає на вибір по 2 сертифікати на чотири з восьми спецкурсів центру.

Від 100.000 і вище. Разом із 10 колегами буде внесений у перелік друзів Центру, а інформація про нього за погодженням буде публічно опублікована.

Друзі центру отримують доступ до внутрішньої навчальної бази, яка включає у тому числі фото та відео контент. За бажанням вони зможуть виїжджати з курсантами на різнопланові заходи в Києві та по Україні. Також передбачені додаткові стимули.

Він також отримує 10 фірмових мертчів центру, 20 сертифікатів на навчання на базовому п’ятиденному курсі пілотів квадракоптерів. А також по 4 сертифікати на кожний із восьми спецкурсів центру.

Як контролюватимуться виділені кошти?

Кошти отримує група Ukiez. Вони самостійно здійснюватимуть покупки а потім спільно з Центром нададуть публічний звіт за кожну отриману гривну.

Друзі, дякуємо за вашу підтримку! До зустрічі на концерті 1 травня о 15.00!

www.facebook.com

secure.wayforpay.com

Джерело: censor.net

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео