WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Після обшуків в "Епіцентрах": СБУ передасть конфісковані "гуманітарні" бронежилети ЗСУ

Після обшуків в "Епіцентрах": СБУ передасть конфісковані "гуманітарні" бронежилети ЗСУ
37273 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки України ліквідувала масштабну схему розкрадання гуманітарної допомоги, під час реалізації якої намагалися продати понад 1000 бронежилетів на загальну суму близько 12 мільйонів гривень.

 

 

Про це повідомляє пресслужба СБУ на офіційній сторінці у Telegram.

 

 

“За даними слідства, ділки намагались незаконно продати понад 1 тис. бронежилетів на загальну суму більше 12 млн грн. Ці засоби захисту були виготовлені в Україні однією з громадських організацій, і через Черкаську військову адміністрацію мали бути передані на потреби оборони.

 

 

Втім замість безкоштовної передачі українським захисникам, причетні чиновники намагались продати бронежилети через афілійовані комерційні структури та мережу супермаркетів", - йдеться у повідомленні.

 

 

Служба безпеки України ліквідувала переступну схему з розкрадання гуманітарної допомоги і вилучила частину цієї продукції з мережі супермаркетів. Бронежилети будуть передані до Збройних Сил України вже найближчим часом.

 

 

Зараз проходять слідчо-оперативні дії, під час яких розшукуються залишки гуманітарної допомоги. Також встановлюються всі причетні до схеми з розкрадання.

 

 

Зауважимо, ймовірно, мова йде про бронежилети, які були конфісковані під час обшуків у торговельній мережі “Епіцентр". Правоохоронці завітали до всієї мережі ТЦ та вилучили близько 500 бронежилетів.

 

 

Тоді юрист "Епіцентру" Олександр Дудко повідомив. що мережа придбала бронежилети у ТОВки і навіть гадки не мали про їхнє походження.

Джерело

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео