WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Чому Залужний публічно захоплюється російським головнокомандувачем Герасимовим? – політичний експерт

Чому Залужний публічно захоплюється російським головнокомандувачем Герасимовим? – політичний експерт
59384 ПЕРЕГЛЯДІВ
Третій день в медіа та соцмережах обговорюють публікацію в авторитетному американському журналі Time розлогого матеріалу  про головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Більшість медіа вийшли з промовистими заголовками: “Він – найрозумніший”: Залужний зізнався, що вчився у головнокомандувача ЗС РФ Герасимова” – пише УНІАН. “Залужний зізнався, що виріс на російській військовій доктрині” – пише “Слово і діло”.
 
На думку політичного експерта Вадима Довнара, це достатньо дивні заяви, як для українського головнокомандувача. Особливо якщо йдеться про фактичного свого головного ворога. Він вважає, що “це ж не спорт, де повага до супротивника – одна з найбільших чеснот”. Герасимов – основоположник терміну “гібридна  війна”. Він відповідальний за смерті тисяч і тисяч українців. Він – жорстокий і підступний ворог, підлеглі якого постійно порушують правила ведення війни. І після нашої перемоги він неодмінно буде засуджений міжнародним трибуналом.
 
 
 
 
То що ж це було у виконанні Валерія Федоровича, людини, якою щиро захоплюється більшість українців і значна частина цивілізованого світу? Ностальгія за радянською військовою школою, дійсно яскравим представником якої є Герасимов? Помилка піар-служби, яка не викреслила ці слова з готового матеріалу? Що характерно, жодного спростування цих слів досі немає, що однозначно свідчить, що цитата – правдива. Інший нюанс цього матеріалу Time – відсутність “бойових” фотографій Головнокомандувача. Навряд чи їх би не опублікували, якщо б вони були в наявності. А тому чутки, що Залужний керує бойовими діями з далеких від передової командних центрів і, на відміну від інших командирів і навіть Президента Зеленського, не відвідує позиції, передові частини і штаби, мають під собою певний грунт. Про що також варто було б згадати в публікації.
 
 
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео