WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Пушилін готується до втечі: ватажок "ДНР" купив в Бразилії понад 500 кв. м землі (фото)

Пушилін готується до втечі: ватажок "ДНР" купив в Бразилії понад 500 кв. м землі (фото)
61748 ПЕРЕГЛЯДІВ

Символічно, що заяву на купівлю-продаж ділянки так званий ватажок "ДНР" Денис Пушилін подав у день звільнення Херсона.

Таку інформацію оприлюднив на своїй сторінці в Телеграмі Антон Геращенко. За його даними, 11 листопада 2022 року ватажок бойовиків Денис Пушилін, ймовірно, придбав собі земельну ділянку в Бразилії. Причому загальна площа складає понад 500 метрів квадратних, тобто 5 соток.

З фото бачимо, що документ підписав сам Денис Пушилін. Свої ініціали бойовик написав латиницею. А отже, робить висновок Антон Геращенко, для оформлення бразильського громадянства та власності він, цілком ймовірно, використав український закордонний паспорт.

Крім того, Геращенко звертає увагу, що за документами Пушилін – бразилець.

"Зважаючи на це, не дуже "глава" бананової "ДНР" вірить у майбутнє республіки. Ой, а що сталося?" – написав Антон Геращенко.

Нагадаємо, за повідомленнями міського голови Мелітополя Івана Федорова, близько пів тисячі колаборантів із сім'ями втекли з тимчасово окупованих територій Запоріжжя та Херсона до Криму наприкінці 2022 року.

Крім того, за чутками, місцеві "керівники-окупанти" обговорюють шляхи втечі. Наразі вони мають два варіанти: через територію так званої "ДНР" або до Криму.

Примітно, але рік тому ЗМІ виявили, що відеозвернення, у яких 18 лютого ватажки псевдореспублік закликали до евакуації, записано за два дні до того, як активізувались обстріли в зоні ООС. А за декілька днів почалося повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Джерело

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео