WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Воїни ЗСУ за останню добу знищили російський ударний вертоліт Ка-52 вартістю 16 млн доларів, – Генштаб

Воїни ЗСУ за останню добу знищили російський ударний вертоліт Ка-52 вартістю 16 млн доларів, – Генштаб
46516 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 24 лютого Збройні Сили України знищили вже з десяток новітніх Ка-52 армії рф.

Про ліквідацію ще одного повідомили 24 травня у Генштабі ЗСУ. Крім того, українські пілоти, ракетники та артилеристи завдали низки потужних ударів по позиціях росіян. Авіація Сил оборони 15 разів вгатила по районах зосередження особового складу та військової техніки росіян, із яких три – по зенітно-ракетних комплексах.

Також 23 травня українські військові знищили чотири ударних БпЛА типу Shahed та один розвідувальний дрон типу Zala.

До слова, російська пропаганда створила навколо ударного вертольота Ка-52 "Алігатор" один з найбільших своїх міфів. Про нього розповідали, як про найновішу та найефективнішу машину в арсеналі армії рф. Мовляв, саме у цій машині об’єдналась виключна маневровість, високоточна зброя та безпрецедентний для вертольота рівень бронювання. Але, як це відбулось і з іншою російською технікою, реальність виявилась далекою від пропагандистських історій про "аналоговнети".

Сам Ка-52 – це розвідувально-ударний гелікоптер розробки російського ОКБ "Камов" і розвиток радянського Ка-50. Випробування гелікоптера завершилися 2011 року і борт прийняли на озброєння російських військових.

Льотні характеристики гелікоптера дозволяють розвивати швидкість до 300 км/год і досягати статичної стелі 4000 м. Екіпаж машини скаладається з 2 осіб. Чи катапультувалися пілоти на цей раз, невідомо, також Генштаб не повідомили на якому конкретно відрізку фронту сталося збиття Ка-52.

Джерело

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео