WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

БЕБ забезпечило відшкодування до бюджету понад 1,4 млрд грн

БЕБ забезпечило відшкодування до бюджету понад 1,4 млрд грн
35946 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Бюро економічної безпеки України, у 2022-2023 роках, в усіх кримінальних провадженнях, вже забезпечили відшкодування до бюджету понад 1,4 млрд гривень.

Левова частка поповнення бюджету становить сплата акцизного податку в межах кримінального провадження про несплату податків посадовими особами ПАТ «Укртатнафта». Це понад 1,2 млрд грн.

З метою якнайшвидшого надходження коштів до державного бюджету, БЕБ запропонувало компанії відшкодувати завдані державі збитки від протиправної діяльності. ПАТ «Укртатнафта» здійснило перерахування коштів до бюджету декількома платежами.

Співробітники БЕБ здійснюють досудове розслідування кримінального провадження, в межах якого задокументовано 10 епізодів злочинної діяльності. Серед них виведення значних обсягів нафтопродуктів на афілійовані компанії, ухилення від сплати податків, створення заборгованості нафтопереробних заводів, що призвело до знецінення та зниження вартості їх активів, зловживання службовим становищем, привласнення палива тощо.

Як нещодавно повідомлялося, детективи Бюро економічної безпеки України повідомили про нову підозру екскерівнику «Укртатнафти» у привласненні палива вартістю 2 млрд грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора та за оперативного супроводження співробітників СБУ.

Джерело

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео