WikiBaza

Привітання голови СБУ до 26-ої річниці створення Центру спеціальних операцій "А" (відео)

Привітання голови СБУ до 26-ої річниці створення Центру спеціальних операцій "А" (відео)
590 ПЕРЕГЛЯДІВ

За 26 років Центр спеціальних операцій "А" у складі СБУ має у своєму командному заліку тисячі спецоперацій і затримань. Це - той бойовий підрозділ Служби, де є цілковита відданість справі і безумовний ризик. І це справді командна робота.

Центр виконує найскладніші завдання, для яких потрібні максимум концентрації, чітке планування і швидка реакція. І кожен боєць знає, що від його дій може залежати не просто спільний результат, а й життя побратима.

За ці роки Центр втратив не одного бійця. Ваша робота ризикована і в мирний час, і ще більше - коли на Сході нашої держави триває гібридна війна.

Співробітники ЦСО «А» першими були на передовій в зоні проведення Операції об‘єднаних сил і першими, на жаль, втратили побратима у квітні 2014 року. Але з кожною людською втратою ви стаєте тільки сильнішими. І  продовжуєте з честю захищати Україну для українців!

Бажаю всім співробітникам Центру спецоперацій "А" витримки, мужності і міцного здоров'я, щоб протидіяти сучасним викликам та загрозам. І після кожної операції повертатися до своїх родин!   

З повагою Голова Служби безпеки України Іван Баканов

ssu.gov

Теги: Іван Баканов,Іван Баканов Вікіпедія,Голова Служби безпеки України Іван Баканов,Голова Служби безпеки України,Центр спеціальних операцій "А",Іван Баканов СБУ,ЦСО «А»,СБУ,Служба безпеки України,Иван Баканов,Глава СБУ Иван Баканов,Иван Баканов Википедия,Служба безопасности Украины,Иван Баканов СБУ
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео