WikiBaza

Іван Баканов - СБУ готова до посиленої співпраці з місцевою владою задля державної безпеки

Іван Баканов - СБУ готова до посиленої співпраці з місцевою владою задля державної безпеки
1785 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки України готова до посилення співпраці з представниками місцевої влади задля більш ефективної нейтралізації ризиків для державної безпеки. Про це Голова СБУ Іван Баканов заявляв у Запоріжжі під час спільної координаційної наради з керівниками центральних та обласних силових структур.

«Для Служби безпеки і для мене, як її Голови, контррозвідка – один із ключових напрямів роботи. Тим більше, в такому важливому регіоні. Протидія будь-яким проявам сепаратизму, захист національної державності, боротьба з тероризмом і кіберзагрозами – ось на чому ми акцентуємо увагу. Але не забуваємо протидіяти й економічним злочинам, які напряму шкодять інтересам держави», – заявив Іван Баканов.

Він підкреслив, що СБУ не втручається у господарські чи корпоративні конфлікти, однак тримає на контролі ризики для національної безпеки. Зокрема, Іван Баканов нагадав, що в червні у Запоріжжі Служба завадила укладанню збиткового контракту на мільйони гривень в екологічній сфері з фірмою, яка перебуває під санкціями, зокрема, за співпрацю з так званими «Л/ДНР». 

За його словами, подібні зловживання можливі через недостатню комунікацію між органами влади на місцях та Службою. «Сподіваюся, що новий очільник Запорізької області спільно з регіональним Управлінням СБУ налагодять ефективну взаємодію для спільного захисту державних інтересів», – підкреслив Іван Баканов.

Нагадаємо, що 12 червня Іван Баканов відвідав із робочою поїздкою Запорізьку область і взяв участь у церемонії представлення нового голови ОДА Віталія Боговіна. Також у робочому візиті брали участь міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, генеральний прокурор Ірина Венедіктова, віце-прем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, перший заступник керівника Офісу президента України Сергій Трофімов.

Теги: Служба безпеки України,СБУ, Іван Баканов,Служба безопасности Украины,Глава СБУ Иван Баканов,Иван Баканов,Баканов,Иван Баканов Википедия,Глава СБУ,ДНР,ЛНР,Л/ДНР,Голова СБУ,Запоріжжя,Запорожье,ОДА ,Сергій Трофімов,Віталій Боговін,Віталій Боговін Вікіпедія, Арсен Аваков,Арсен Аваков Википедия,Михайло Федоров,Михаил Федоров,Сергей Трофимов,Сергей Трофимов ОП,Сергей Трофимов Википедия,Виталий Боговин,Виталий Боговин Википедия,Ірина Венедіктова,Венедиктова,Ирина Венедиктова Википедия,Генеральный прокурор Ирина Венедиктова,Ирина Венедиктова,Генпрокурор,Генпрокуратура,Генеральная прокуратура,Генеральный прокурор,Иван Баканов СБУ
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео