WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Арсен Аваков зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа

Арсен Аваков зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа
1924 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр внутрішніх справ подякував італійській стороні за гуманітарну допомогу Івано-Франківській області.

«Простягти руку допомогу другу у важкі часи – це справжнє співпраця. Отримане спеціальне обладнання передано підрозділам Галицького, Надвірнянського, Тлумацького районів, а також Аварійно-рятувальному загону спеціального призначення. За допомогою спецтехніки та спорядження було перевезено 648 осіб через підтоплені дороги, відкачано 4470 м³ води з житлових будинків, присадибних ділянок та колодязів, а також розчищено русла річок, берегові смуги та завали із пошкоджених дерев», - заначив очільник МВС.

Своєю чергою, Посол Давіде Ла Чечіліа привітав міністра з призначенням головою Українсько-Італійської Урядової Ради з економічного, промислового і фінансового співробітництва. Сторони планують провести засідання Ради до кінця цього року та обговорити широкий спектр співробітництва, зокрема в гуманітарних, економічних та безпекових аспектах.

Крім того, дипломат також зазначив, що Італія була рада допомогти Україні в боротьбі з наслідками негоди на Прикарпатті.

«Це наша подяка за делегацію лікарів, які прибули з України в скрутний час, щоб допомогти Італії в лікуванні хворих на особливо небезпечну інфекційну хворобу – коронавірус», - зауважив він.

Окремо сторони обговорили актуалізацію положень Угоди між урядами України та Італії про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія. Вони також висловили сподівання на відновлення регулярного авіасполучення між двома державами протягом літнього періоду.

Департамент комунікації МВС України

Теги: Арсен Аваков,Давіде Ла Чечіліа,Міністр внутрішніх справ,Івано-Франківська область,МВС, Прикарпаття, Коронавірус,МВС України,Политика,Арсен Аваков Википедия,Арсен Аваков МВС
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео