WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Арсен Аваков: До ліквідації пожежі на Луганщини залучено понад 1000 працівників системи МВС та авіація

Арсен Аваков: До ліквідації пожежі на Луганщини залучено понад 1000 працівників системи МВС та авіація
2007 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вогнем знищено близько 80 дачних будинків та 30 житлових будинків у с. Смолянинове. Попередньо 6 осіб загинуло. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Він додав, що Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду за участі Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Організовано роботу цілодобового оперативного штабу.

«Понад 1000 рятувальників, поліцейських та гвардійців Луганщини та приданих сил з Харківської, Донецької, Дніпропетровської та Полтавської областей залучені до гасіння пожежі. З Краматорська вилетіло 2 пожежні літаки АН-32П ДСНС України. Працює оперативний штаб. Ситуація контрольована. Робимо усе, аби зберегти життя людей», - зазначив Арсен Аваков.

За його словами, поліцейські надають допомогу постраждалим, евакуюють людей із прилеглих сіл, проводять наземний моніторинг.

МВС України

Теги: Арсен Аваков,Луганщина,МВС,Президент України Володимир Зеленський ,Денис Шмигаль,ДСНС України,Краматорськ,Аваков,Арсен Аваков Википедия,Денис Шмигаль Википедия,Шмигаль,Президент України Володимир Зеленський,Президент України ,Володимир Зеленський,Зеленський,Президент Украины,Президент Украины Владимир Зеленский, Владимир Александрович Зеленский,Владимир Зеленский Википедия,пожежа
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео