WikiBaza

СБУ спільно з Нацполіцією звільнили у Луцьку 13 заручників та затримали терориста

СБУ спільно з Нацполіцією звільнили у Луцьку 13 заручників та затримали терориста
48568 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співробітники Центу спеціальних операцій «А» СБУ спільно з Національною поліцією звільнили у Луцьку 13 заручників і затримали озброєного терориста, який захопив у центрі міста рейсовий автобус «Краснилівка-Берестечко» з пасажирами.

Завдяки спланованій Антитерористичним центром СБУ спецоперації «Бумеранг» правоохоронцям вдалося уникнути жертв серед мирного населення. Встановлено, що терористом є Максим Кривош, який пропагував екстремістські погляди.

Наразі всі заручники звільнені, постраждалих немає.

«Дякую кожному співробітнику Центру спецоперацій «А» та Антитерористичного центру СБУ, усім правоохоронцям за оперативне реагування і взаємодію. Ваші професійні дії врятували 13 життів. Люди в безпеці і це – найголовніше», - наголосив Голова СБУ Іван Баканов.

Він нагадав, що за перше півріччя 2020 року Служба безпеки вже попередила 3 теракти. Тож СБУ приділяє особливу увагу боротьбі з тероризмом.

«На жаль, це реальність, в якій сьогодні живе наша країна. Вона зумовлена різними факторами, у тому числі й подіями на сході та впливом Російської Федерації на ситуацію в Україні. Однак ми робимо все можливе, аби системно протидіяти будь-яким проявам тероризму. Це один із головних напрямів діяльності СБУ, і він буде тільки посилюватися. Кожен громадян України має почуватися в безпеці й без страху пересуватися вулицями міст та населених пунктів», - додав Іван Баканов.

Голова СБУ високо оцінив координацію абсолютно всіх задіяних силових структур держави при звільненні заручників.

ssu.gov

Теги: СБУ ,Луцьк,СБУ Баканов, Іван Баканов,Іван Баканов СБУ,Баканов СБУ,Голова СБ України Іван Баканов ,Голова СБУ,Голова СБУ Іван Баканов,Голова Служби безпеки України,Иван Баканов Википедия,Глава СБУ Иван Баканов,держава, Служба безпеки України,Служба безопасности Украины,Служба безопасности,СБ України,Російська Федерація,РФ,тероризм,Антитерористичний центр СБУ,Центр спецоперацій «А»,Нацполіція
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео