WikiBaza

Ігор Мізрах: Чому наразі мало хто обговорює і оцінює реальні шанси Ірини Верещук на перемогу? І чи взагалі вони є?!...

Ігор Мізрах: Чому наразі мало хто обговорює і оцінює реальні шанси Ірини Верещук на перемогу? І чи взагалі вони є?!...
34264 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, в четвер 16 липня партія президента Володимира Зеленського «Слуга народу» визначилася зі своїм кандидатом на виборах мера української столиці - ним стала нардеп Верещук Ірина Андріївна. Ну і як кажуть – «понеслось»… Пошукові інтернет сторінки, соціальні мережі, блоги політичних, і не тільки, оглядачів замайоріли здебільшого тегами: «хто така Ірина Верещук кандидат у мери Києва», «Ірина Верещук: досьє, скандали, компромат», «що відомо про нову кандидатку в мери», і т. д. Також на цьому фоні зразу же з’явились сотні коментарів політологів, експертів, діючих та екс депутатів, і звісно - всіх тих, хто перш за все не бажає щоб нардеп від «Слуги народу» змінила чинного мера Віталія Кличко. Що ж насправді криється за таким шаблонним і синхронним, своєрідним медіа пулом? Чому наразі мало хто обговорює і оцінює реальні шанси Верещук на перемогу? І чи взагалі вони в неї є?...

Напевне вже не варто повертатись до внутрішньопартійної боротьби, так званого «праймеріз», адже нічим особливим окрім роздутої конкуренції із Олександром Дубинським він не запам’ятався. Результат розставив всі крапки на д «І», до того ж сам Дубинський повів себе найперше як розумна людина і досвідчений політик привітавши Ірину Верещук із перемогою та побажав успіхів у виборчій гонці.

Багато хто в середині партії і за її межами називають Ірину Верещук компромісним кандидатом від «Слуги народу». І, можливо, в деякій мірі воно так і є, але по факту беззаперечно вона чи не єдина не тільки від «слуг», а взагалі від всіх уже відомих кандидатів у мери хто може не тільки скласти конкуренцію Кличку, а й з великою ймовірністю – перемогти! Це розуміє й сам Президент Володимир Зеленський, який підтримав висування народного депутата Ірини Верещук для участі у виборах Київського міського голови від партії «Слуга Народу».

«Я дійсно підтримав рішення партії «Слуга народу», і я від себе симпатизую цьому вибору – Ірині Верещук. Тому в нас сьогодні ніхто не буде сперечатися в партії «Слуга Народу», – сказав Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ після засідання фракції партії «Слуга Народу» в Києві.

Ну добре, із перемогою у «праймеріз», підтримкою Президента і партії «Слуга народу» все зрозуміло - та що тоді в реальності уже зараз відбувається на полі передвиборчих боїв?!...

Найперше що наразі можна зауважити із сторінок ЗМІ, інтерв’ю політиків, блогерів та експертів вимальовується доволі цікава тенденція: перше – це стандартні, доволі активні, медійні атаки суперників, і друге – це, що більшість політичних і довкола-політичних фігур до Ірини Верещук як кандидата у Мери Києва ставляться доволі виважено, можна сказати – перебувають у фазі своєрідного вичікування. Варто зазначити, що ці дві тенденції для пані Верещук є позитивним сигналом, сигналом що вона таки має дуже хороші шанси на перемогу.

Що ж хорошого у медіа-атаках, спитаєте ви? Звісно, на перший погляд – нічого, але якщо ж глянути на шаблонізм чорнухи, синхронність поширення, а також тяжіння медіа (хто це поширює) – то можна зробити висновок: Ірина Верещук стала найперше для Кличка і його соратніків не тільки незручним конкурентом – а й головним фактором до можливої поразки чинного мера Києва. Верещук бояться і це вже більш як очевидно! Крім того, ані Пальчевського з його «намальованими» рейтингами, ані Смешка, ані Віктора Ляшко й усіх інших кандидатів не вважають конкурентами які б могли перемогти Кличко. У Верещук в свою чергу для перемоги є більш як достатньо факторів. Приміром, вона компетентна у багатьох питаннях, адже досвід «мерства» навіть у маленькому місті Рава Руська – це все ж таки досвід. Вона надзвичайно харизматична особистість, вміє тримати удар, і до речі не на спортивному рингу, а політичному - у Кличко із цим явні проблеми. Також вона як політик, зокрема як спікер – розвивається із великою швидкістю. І на додачу, що є великим плюсом за крісло Мера – вона медійна особистість, в преси до неї як політика широкий інтерес який зростає у геометричній прогресії. Крім того, за час депутатської роботи в Парламенті вона стала одним із обличь партії.

Якщо в загальному оцінювати її шанси на перемогу, то вони як мінімум дуже значимі. Все перш за все буде залежати від неї особисто і від роботи та підтримки штабу партії «Слуга народу».

Тут же в процесі твердження про те що «все залежить від неї особисто і від підтримки партії» слід зачепити тенденцію, що до неї як кандидата в мери багато хто наразі ставиться виважено -  «перебувають у фазі своєрідного вичікування». Ця тенденція перш за все пов’язана із тривалим домінуванням Віталія Кличко, його високих рейтингів які до тепер фактично формувались без серйозного конкурента у яким вже стає Ірина Верещук. І це при тому, що наразі відкритих політичних чи агітаційних доводів від неї масово не надходило. Все що на цей день є – це практично те, що Ірина Верещук кандидат у мери із хорошими шансами. А якщо до цього додати правильні майбутні суспільно-політичні кроки Верещук на фоні постійних корупційних скандалів Кличко, а також його зашкварних «мемів» де він розумовими здібностями не сіяє – то у Президента і його партії фактично відкриється пряма дорога для їх представника у крісло мера Києва. Саме тому наразі статус пані Верещук для суспільства і підтримки - «перебуває у фазі своєрідного вичікування». Все що її потрібно – це відкрити свій потенціал, який у неї вкрай високий і донести це все до виборців. Тут же, в неї з’явиться і підтримка діячів культури, політологів, блогерів, експертів, а найголовніше – народу. Щодо так званої «політичної еліти», то також вже явно проглядається від них цікавість до Верещук як до майбутнього мера. Ті хто роками крутився біля Кличко вже на паузі і у своїх коментарях стримані, що є також неабияким позитивним сигналом для Ірини Верещук. Всі просто чекають її дій і кроків, які й дадуть напрямок розвитку політичної гонки.

На цих виборах мера Києва, попри рейтинг Кличка який в будь-яку мить може обвалитись – саме Ірина Верещук надаватиме темп політичних баталій, тобто вона буде головною дієвою особою мерських боїв за Київ. В свою чергу, пан Кличко і його соратники наразі показують, що перемогу здобуватимуть на старих заслугах і здобутому уже рейтингу, та це з ним може зіграти в злий жарт. Адже українці вже бачили, як скоро під час виборчої гонки може сипатись рейтинг. Приміром, Президентські вибори: у Порошенка наче були непогані шанси на початок гонки які також базувались на попередніх заслугах, та за правильних кроків Володимира Зеленського і його команди – це швидко було «помножено на нуль». Так же буде і з Кличком, якого енергійна, активна й інтелектуальна Верещук зможе відправити з посади прямо в «нокаут». Для цього в неї є все: харизма і політичний розум, сильна команда за плечима, прихильність до «слуг», і т.д, а також колосальний багаж корупційних скандалів Кличко в яких за роки діяльності він застряг по вуха.

До речі, перший вагомий крок Ірина Верещук уже зробила – на брифінгу після засідання фракції "Слуга народу" вона запросила Віталія Кличко на дебати. Тут варто зазначити, такий хід є цілком правильний і доводить її рішучість у битві за крісло мера Києва. Та й людям було б цікаво глянути як Віталію Кличко ставлять прямі питання в лоб і паралельно як сама Верещук в них розбирається. Пані Ірина на дебатах за всіма параметрами має перемогти, та тут інше питання – чи прийме Кличко такий виклик, чи його команда шукатиме як увернутись від цієї мінусової для нього ситуації? Та за будь-якого варіанту будуть/не будуть дебати – Верещук вже завдає серйозного удару по чинному меру Києва, а це ж лише початок!!!...

Підводячи підсумок варто підкреслити: Ірина Верещук має дуже великі шанси на перемогу, і вже скоро може стати мером столиці. Її завдання зараз – це нарощувати обороти і доводити народові, що Київ потребує змін на краще, першим з яких є – припинення грабежів що роками здійснюються чинним мером і його соратниками - а з цим вона справиться навідмінно! Мешканці Києва обов’язково підтримають Ірину Верещук і вона буде новим мером столиці!!! 

Автор: Політичний експерт Ігор Мізрах

Теги: Ігор Мізрах,Ірина Верещук ,Політичний експерт Ігор Мізрах,Слуга народу,місцеві вибори,вибори мера Києва,вибори,Верещук Ірина Андріївна, Виталий Кличко,Віталій Кличко,Политический эксперт,Политический эксперт Игорь Мизрах,Игорь Мизрах, Игорь Аркадьевич Мизрах,Ирина Верещук Википедия,депутат Ирина Верещук,Мизрах,местные выборы, выборы,мэр Киева,выборы мэра Киева, Слуга народа
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео