WikiBaza

Голова ДСА України Зеновій Холоднюк дав коментар виданню "Kyiv Post" стосовно обвинувачень, пред’явлених йому НАБУ

Голова ДСА України Зеновій Холоднюк дав коментар виданню "Kyiv Post" стосовно обвинувачень, пред’явлених йому НАБУ
29413 ПЕРЕГЛЯДІВ

"Я не можу нікому заборонити згадувати моє ім’я в приватних розмовах, так само як і не можу відповідати за зміст цих розмов, - наголосив Зеновій Холоднюк. Також нагадую, що члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів обираються на публічному конкурсі. Переможця конкурсу визначає конкурсна комісія".

Крім цього, Голова Державної судової адміністрації України додав, що «переможець конкурсу також проходить спеціальну перевірку. І лише після перемоги на конкурсі і проходження перевірки голова ДСА підписує наказ про призначення переможця членом ВККС".

Стосовно голови Окружного адміністративного суду Києва Зеновій Холоднюк також дав пояснення: "З Павлом Вовком я знайомий, але жодного разу не спілкувався на предмет проведення публічного конкурсу на посади членів ВККС".

dsa.court.gov.ua

Теги: Голова ДСА України,ДСА України,Зеновій Холоднюк,Державна судова адміністрація, НАБУ,ДСА,Зиновий Васильевич Холоднюк,Зиновий Холоднюк Википедия,Зеновий Холоднюк,Зеновий Холоднюк Википедия,Голова Державної судової адміністрації України,ВККС
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео