WikiBaza

Президент ініціює розгляд змін до бюджету на поточний рік щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати

Президент ініціює розгляд змін до бюджету на поточний рік щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати
34905 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Володимир Зеленський подає на розгляд Верховної Ради законопроект «Про внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік» щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати до п’яти тисяч гривень з 1 вересня поточного року. Про це повідомила заступник керівника Офісу Глави держави Юлія Ковалів.

«Це важливий законопроект, який сьогодні вноситься Президентом до парламенту», – сказала вона під час брифінгу у Києві та додала, що «це перший крок для підняття соціальних гарантій громадянам».

Очікується, що Верховна Рада розгляне та затвердить зміни до основного фінансового документа до кінця серпня «на позачерговій сесії, яка буде скликана для розгляду законопроекту», зазначила заступник керівника Офісу Президента.

За словами Юлії Ковалів, відповідно до запропонованих змін до бюджету, основним джерелом для фінансування таких збільшених заробітних плат стане насамперед економія на обслуговуванні державного боргу.

Крім того, заступник керівника Офісу Президента нагадала, що минулого тижня Кабінет Міністрів схвалив макроекономічний прогноз на наступний рік, у якому також передбачено двоетапне підвищення мінімальної зарплати – до 6000 та 6500 гривень у 2021 році.

«На цій базі плануватиметься бюджет на 2021 рік, який, як передбачено законом, буде подано урядом до парламенту 15 вересня цього року», – констатувала Юлія Ковалів.

president

Теги: ВР,ВРУ,Президент України Володимир Зеленський,Верховна Рада,Верховна Рада України, Володимир Зеленський,Президент Зеленський,Президент Зеленский,Президент Владимир Зеленский, Владимир Зеленский,Зеленский,Владимир Зеленский Википедия, Владимир Александрович Зеленский, Офіс Глави держави ,Юлія Ковалів,ОП,ОПУ, Офис Президента,Офис Президента Украины,Юлия Игоревна Ковалив,Юлия Ковалив Википедия,бюджет,Зарплата,заробітня плата
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео