WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Чергова імітація реформ ДАБІ: Кадровий бліцкріг Клочка та Сергієнка

Чергова імітація реформ ДАБІ: Кадровий бліцкріг Клочка та Сергієнка
741 ПЕРЕГЛЯДІВ

4 серпня 2020 року відомий у вузьких колах віртуальний керівник-блогер державного органу, який існує лише на папері – Державної інспекції містобудування, Юрій Васильченко зробив черговий пост.

Із саможертовною жагою до самовикриття, він підсвідомо розкрив чергову комбінацію власних ляльководів.

«116 заяв на 8 посад. Підсумки прийому документів на посади керівників територіальних органів ДІМ» – з цього починає Васильченко. Але далі відразу зізнається в тому, що маніпулює інформацією, оскілки в реальності, в конкурсі брав участь 81 громадянин.

Ви питаєте нащо це йому?

Нагадаємо, що ЗМІ вже писали, про плани переносу старих корупційних схем разом із Юрієм Васильченко з ДАБІ до ДІМ. Це – результат плідної співпраці голови парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудівництва Андрія Клочко та його офіційного помічника, екс-керівника управління дозвільних процедур ДАБІ Олександра Сергієнко.

«Юрій Васильченко був переведений з посади голови Держархбудінспекції на посаду голови ДАБІ. Інституційну корупційну пам’ять він переніс у новий орган не тільки разом з ядром старих чиновників ДАБК. А ще й взяв на себе особистий вантаж. На нього Національне агентство з питань запобігання корупції склало протокол про адміністративне правопорушення», - пише «Антикор».

Так ось, тепер уважно слідкуйте за руками.

Скориставшись можливістю не проведення повних та прозорих конкурсів відповідно до законодавства про держслужбу, була застосована процедура призначення на посади у період карантину. Але з передбаченої можливості встановлення строків подання документів від 3 до 7 календарних днів, було обрано… Вірно, найменший - 3 дні. Усі хто стикався з порталом знають, що саме в ці дні раптово збільшується кількість «технічних збоїв», а паперово подати документи в ДІМ неможливо.

Далі все цікавіше. Васильченко, повідомляє про початок конкурсу вже після робочого дня о пів дев’ятої вечора, свідомо звужуючи можливості дізнатися про прийняте рішення щодо відбору кандидатів. 

Які й усі попередні його дописи, цей зібрав «позитивні» коментарі громадян: 

А тепер увага! Файл з умовами для конкурсу який ми завантажили з сайту був роздрукований ще 5.06.2020, тобто майже два місяця тому, але завантажений лише після збереження також за півгодини до завершення робочого дня:17.34 29.07.2020.

Тобто, усі кому потрібно, мали можливість ознайомитись з вимогами та заздалегідь підготуватись ще два місяці тому.

Саме для того, щоб відсіяти непотрібних людей, був максимально звужений проміжок для ознайомлення з оголошенням та подання документів. Адже оголошення з’являться лише у вечорі середи 29.07, а далі насправді лишаються лише два робочі дні четвер та п’ятниця, - красиво зробили нас разом.

А зараз, Васильченко намагається показати наявність ознак якогось конкурсу, при тому, що він сам же й повідомляє: «Дві особи подали документи на всі 8 посад. Одна особа подалася на п’ять посад. Шість громадян подали по три пакети документів.»

При цьому, варто зауважити, що такі непрозорі призначення дають можливість перебувати на цих посадах не тільки до кінця карантину, а ще й протягом 4 місяців з дня його закінчення.

Цікаво було б подивитись, чим обґрунтовано було обрання екстра-коротких строків добору керівників в нові органи. Мабуть необхідністю виконання зобов’язань та скорішого доступу до банківської скриньки, де вже задепонований гонорар за посади від потрібних кандидатів.

Ну що ж, гадаємо, які на нас чекають викриття, коли дізнаємось про персоналії нових керівників. 

До речі, це фірмовий почерк цієї команди псевдо-реформаторів. Вони використовують ситуацію з карантином монетизуючи її за будь-якої можливості. Наприклад, зараз для того, щоб отримати дозвіл на будівництво, забудовники з усіх регіонів країни подають відповідні заяви разом з горами проєктної документації через ЦНАП до Києва. Але при цьому кінцевого терміну розгляду цих документів немає, оскільки парламент фактично з дня оголошення карантину через COVID-19 зупинив контроль за строками отримання та надання адміністративних та інших послуг.

«Тепер це працює так: кого влаштували «розцінки» – той отримав дозвіл, кого ні – місяцями очікує прийняття рішення. Більше того, забудовник навіть не може отримати відмову, щоб усунути порушення та подати заявку повторно, і це лише збільшує «ціну питання», – зазначає у своєму блозі екс-керівник Юридичного Департаменту ДАБІ Сергій Шевченко.

Відомо, що на сьогоднішній день містобудівна галузь знаходиться під контролем групи впливу глави профільного комітету ВРУ Андрія Клочко.

Де головну скрипку грає Олександр Сергієнко, в якості розробника ідеології та нормативного забезпечення реформи держархбудконтролю, а також контролює діяльності «фунтів» - керівників ДАБІ та ДІМУ Богдана Федоренко та Юрія Васильченко.

А реліктовий корупціонер Сергій Кучер, екс-голова столичного ДАБІ, забезпечив Сергієнка надійними кадрами для роботи на ключових посадах в нових органах та мережі власних бек-офісів.

АНТИКОР

Теги: ДАБІ,Юрій Васильченко,ДІМ,Андрій Клочко,Богдан Федоренко,Олександр Сергієнко,ДАБИ,ДИМ Юрий Васильченко,Васильченко,ДИМ,Клочко,Клочко Андрей,Федоренко,Сергиенко,Александр Сергиенко,ВРУ ,ВРУ Клочко
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео