WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

СБУ під керівництвом Івана Баканова викрила співробітника на передачі секретної інформації іноземним спецслужбам

СБУ під керівництвом Івана Баканова викрила співробітника на передачі секретної інформації іноземним спецслужбам
319 ПЕРЕГЛЯДІВ

Оперативники Головного управління внутрішньої безпеки СБ України викрили співробітника Служби, причетного до незаконної передачі відомостей, що становлять державну таємницю.

Встановлено, що фігурант, за завданням зарубіжних «кураторів», здійснював збір секретної інформації для іноземних спецслужб. Отримані відомості він мав передати через посередника.

Правоохоронці затримали співробітника Служби під час передачі «кур’єру» флеш-носія із секретною інформацією для переправлення за кордон.

Під час слідчих дій за місцями проживання фігурантів виявлено інші докази протиправної діяльності.

Наразі обом затриманим повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України і обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Триває досудове розслідування.

Заходи із викриття і блокування протиправної діяльності проводились спільно зі слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань під процесуальним керівництвом Спеціалізованої прокуратури у сфері нагляду за кримінальними провадженнями про військові злочини та у сфері оборонно-промислового комплексу Офісу Генерального прокурора.

ssu.gov.ua

Теги: СБУ, Іван Баканов,Іван Баканов СБУ,СБ України,Служба безпеки України,секретна інформація,СБУ Баканов,СБУ Баканова,Глава СБУ Иван Баканов,Иван Баканов,Иван Баканов Википедия,Баканов,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,Офіс Генерального прокурора
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео