WikiBaza

«З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, СПІВВІТЧИЗНИКИ!», — Мізрах Ігор

«З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, СПІВВІТЧИЗНИКИ!», — Мізрах Ігор
252 ПЕРЕГЛЯДІВ

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу.

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

Украіна- це держава, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо!

Нехай потужне джерело нашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у наш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Зі святом Вас, дорогі співвітчизники! Із Днем Незалежності!

З повагою,

МІЗРАХ ІГОР

Політексперт Ігор Мізрах: чому його намагаються втопити - ЗНАЙ ЮА

Теги: Мізрах Ігор Аркадійович ,Мізрах Ігор,Мізрах Ігор політика,Мізрах Ігор музика ,День Незалежності,День Независимости ,24 серпня ,Незалежність, Игорь Аркадьевич Мизрах, Мизрах Игорь, Мизрах Игорь новости,Батьківщина,Україна,Мизрах И.А,Мізрах І.А,День Незалежності України,День Независимости Украины,Независимость, Игорь Мизрах, Игорь Мизрах Банковая,Украина
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео