WikiBaza

Понад 100 млн грн: СБУ під керівництвом Івана Баканова викрила екс-керівників Укртрансбезпеки на розтраті

Понад 100 млн грн: СБУ під керівництвом Івана Баканова викрила екс-керівників Укртрансбезпеки на розтраті
576 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки України викрила механізм розтрати бюджетних коштів екскерівниками Державної служби України з безпеки на транспорті на понад 100 мільйонів гривень.

Оперативники спецслужби встановили, що чиновники організували оборудку у 2018 році через публічну закупівлю габаритно-вагових комплексів для зваження фур. За версією слідства, посадовці Укртрансбезпеки у змові із представниками комерційних структур придбали габаритно-вагові комплекси за вартістю, що значно вища від ринкової. До того ж комплектація обладнання не дозволяла їх використання за цільовим призначенням.

За висновками профільних експертів, дії чиновників завдали державі збитки на майже 109 мільйонів гривень.

Правоохоронці провели санкціоновані судом слідчі дії у приміщеннях Міністерства інфраструктури України, Укртрансбезпеки та за адресами проживання фігурантів справи. Під час обшуків вилучено документацію, яка підтверджує функціонування протиправної оборудки.

У межах кримінального провадження тривають слідчі дії. Після завершення судових експертиз прийматиметься рішення щодо повідомлення фігурантам провадження про підозри.

Операцію проводили співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України спільно з Головним слідчим управлінням Нацполіції.

 

ssu.gov.ua

Теги: Служба безпеки України, СБУ, Іван Баканов,Укртрансбезпеки ,Міністерство інфраструктури України,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,Іван Баканов СБУ,Баканов СБУ,Глава СБУ Иван Баканов,Иван Баканов,Иван Баканов СБУ,Иван Баканов Википедия,Министерство инфраструктуры,Министерство инфраструктуры Украины,Державна служба України,Нацполіція,Нацполиция,ГУ Нацполіції
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео