WikiBaza

Мер Боярки Зарубін заплатив депутатам по 5 тис. доларів за продаж землі під Києвом під сміттєзвалище Избранное

Мер Боярки Зарубін заплатив депутатам по 5 тис. доларів за продаж землі під Києвом під сміттєзвалище Избранное
360 ПЕРЕГЛЯДІВ

У м. Боярка, що в 20 км від Києва, назрів серйозний скандал – в межах міста хочуть незаконно розмістити мобільну сміттєсортувальну станцію з компостною ямою на 8 гектарах, що, фактично, перетворить місто у смітник. Та місцеву владу така сумна перспектива не бентежить, а навпаки, на цьому планують добряче нажитися. Більше того, міський голова Боярки Олександр Зарубін пропонував депутатам Боярської міської ради чималий хабар за їхні голоси про продаж землі під сміттєзвалище.

Очевидно, що проблему зі сміттям потрібно вирішувати, але не у такий спосіб, що пропонує нинішній очільник міста. Відповідно до планів Олександра Зарубіна, більше 8 гектарів землі хочуть продати під сміттєвий об’єкт сумнівній фірма-прокладці, без досвіду роботи у такій небезпечній галузі, без обладнання та працівників, зі статутним капіталом всього в 100 тис. гривень. 

З порушеннями вимог чинного законодавства, поза конкурсом, піврічній фірмі-пустишці землю хотіли продати ще й за пільговою ціною, вдвічі нижчою ринкової. При чому, що жодного проєкту цієї станції не бачили навіть депутати, не кажучи вже про жодні зобов’язання інвестора перед громадою.

Як зазначив один із нейтральних депутатів, в ніч перед позачерговою сесією лояльний до міського голови депутат Олександр Борецький розвозив «гонорари» тим депутатам, які готові були, фактично, продати інтереси своїх виборців і своє місто, та проголосувати за рішення про продаж землі. 

Ціна питання – 5 тис. доларів. Тобто, тим депутатам, котрі готові були проголосувати за продаж 8 гектарів землі в межах міста під сміттєзвалище підставний фірмі, пропонували такий собі скромний гонорар у розмірі 5 тисяч доларів, а також виділення бюджетних коштів на виборчий округ. 

Не бентежив міського голову Олександра Зарубіна і провладних депутатів той факт, що боярчани зібрали близько 6 тисяч підписів проти сміттєзвалища, а десятки з них прийшли на сесію міськради, щоб вмовити владу зупинитись! Адже бояться, що їхнє колись курортне, красиве і мальовниче місто перетвориться на велике сміттєзвалище, куди звозитимуть сміття зі всієї України. Зарубін в одному із інтерв’ю чітко зазначив, що лінія буде обслуговувати не лише населені пункти майбутньої об’єднаної територіальної громади, але й інші міста та села. 

Обурює той факт, що курує смітниковим питанням сам Зарубін, якому громада Боярки майже 5 років тому довірила керувати містом. А зараз він одурманив повною брехнею людей і, фактично, як наперсточник з 90-х, «розводить» громадян і по чорному наживається на боярчанах, які ледь зводять кінці з кінцями. 

Боярчани зробили свій вибір і готові боротися всіма законними методами зі суцільною корупцією та брехнею, яка засіла у мерії. Адже переконані, що мільйонні відкати, дилетантство, цинізм і продажність стали основою прийняття рішень Олександра Зарубіна і його кишенькових депутатів. Вже зараз було подано позов до суду за відміну рішення про продаж землі і розміщення сміттєзвалища. На даний час, спірна ділянка під арештом, є відповідна ухвала суду. Тож боротьба боярчан з міським головою за чисте місто триває.

ord-02

Теги: Мер Боярки Зарубін,Мер Боярки ,Боярка,Мэр,Олександр Зарубін,Зарубін,Киев,Зарубин,Александр Зарубин,Боярська міська рада
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео