WikiBaza

Солодка колаборація Vitmix і Володимира Гришка до ювілею Маестро

Солодка колаборація Vitmix і Володимира Гришка до ювілею Маестро
516 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кажуть, Господь дав Янголам крила, а людям дав солодощі. Дорослий ви чи малюк -  засмучений чи веселий, ви точно маєте пристрасть до цукерок. Іноді захоплення солодощами важко проконтролювати і сказати собі «стоп», коли рука тягнеться за черговою насолодою.

Володимир Гришко розповідає: «Через карантин багато моїх закордонних колег не змогли приїхати на мій ювілей, тому ми святкуватимемо щомісяця у форматі закритих приватних вечірок «для своїх».

Делікатеси «Vitmix» - це здорові ласощі, без цукру і підсилювачів смаку. Пристрасть до солодкого знайома кожному з нас, і знаменитості тут не є винятком.

Народний артист України Володимир Гришко до свого подвійного ювілею підготував подарунок шанувальникам, спільно із кондитерським домом «Vitmix» випустив лімітовану колекційну трюфельну цукерку «Маестро Гришко» оформлену в золотий пергамент і оздоблена атласним бантом, що нагадує святковий метелик Маестро.

Це корисна цукерка «Vitmix» продовгувато-округлої форми з начинкою з горіхів кешью та фініків... Ці цукерки були названі в честь Маестро до ювілею Володимира і дня народження його синочка Даніеля, котрого кохана дружина народила майже день у день з зірковим батьком. Смаколики «Vitmix» будуть до душі як дітям так і дорослим, без обмежень завдяки корисним інгредієнтам і вишуканому оформленні.

Іміджмейкер, Вероніка Чекалюк зазначає: «карантин вніс свої корективи у святкування ювілею Володимира Гришка, усіх бажаючих привітати маестро важко зібрати одночасно, тому ми вирішили святкувати протягом року, щомісяця 28 числа, щоб приділити увагу, кожному і не порушити умови карантинних обмежень».

Колаборація із Vitmix - це прекрасна нагода підсолодити звучання золотого голосу».

Керівник кондитерського дому “Vitmix” Василина Сировченко: «ми щасливі співпрацювати із командою Маестро, нам імпонує оперне мистецтво, творчість, ми ретельно готувати лімітовані трюфеля у золотому оздобленні до ювілею артиста. Трюфель з ніжністю зроблений, з турботою і ласкою, золотий, вишуканий, улюблений і солодкий... гарний настрій пробуджує апетит. Смакуйте трюфель Маестро Гришко від Vitmix - чудово до ароматного чаю  - найкраще для натхнення».

Презентація відбудеться у вересні 2020. Підписуйтеся на instagram.com/vitmix.com.ua

Замовлення та анонси у нас на сторінці

Прес-служба Маестро Володимира Гришко

politica

Теги: Vitmix ,Володимир Гришко ,Гришко ,Маестро Гришко,цукерки Маестро Гришко,цукерки Vitmix,Народний артист України Володимир Гришко,Вероніка Чекалюк,Великий Маэстро Владимир Гришко,Владимир Гришко,Владимир Гришко Мизрах Игорь,Владимир Гришко песни,Владимир Гришко Википедия,Василина Сировченко,Смаколики «Vitmix»,Маестро,Делікатеси «Vitmix»,ювілей Маестро, ювілей Володимира Гришка,Солодка колаборація,колаборація,Солодка колаборація Vitmix ,Солодка колаборація Vitmix і Володимира Гришка
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео