WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Кропивницький Володимир Миколайович – досьє, біографія

Кропивницький Володимир Миколайович – досьє, біографія
755 ПЕРЕГЛЯДІВ

Володимир Миколайович Кропивницький – меценат, благодійник, чинний депутат Житомирської обласної ради, голова правління корпорації «Океан», людина яка вже на протязі довгих років сумлінно працює на благо людей.

Народився 25 квiтня 1972 року в місті Житомирі, громадянин України, освіта вища, комерційний директор, ПП "Проммаркет Океан", проживає в місті Житомирі, судимість відсутня.

З 1979 року по 1987 рік навчався в середній школі №8 м. Житомира.

З 1987 по 1991 рік навчався та закінчив Житомирський коледж механічної обробки деревини.

У 2010 році закінчив Житомирський державний технологічний університет та отримав вищу екологічну освіту.

З 1991 року по 1992 рік – працював слюсарем в “Житомиртеплокомуненерго".

З 1992 по 1999 рік – приватний підприємець.

З 1999 по 2000 рік – працював менеджером в ТОВ “Люцина" м.Житомир.

З 2000 по 2009 рік – приватний підприємець.

З 2009 року по квітень 2013 року – працював комерційним директором в ПП "Проммаркет Океан".

У 2009 році очолював Житомирську обласну громадську організацію “Чорнобиль - Єдність - Відродження".

З травня 2013 року по лютий 2014 року – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Житомирської міської ради.

З 01 вересня 2014-го року – комерційний директор ПП "Проммаркет Океан", приватний підприємець.

З 2010 року депутат Житомирської міської ради.

З листопада 2014 року голова громадської організації " Рідний Житомир".

З 2015 року депутат Житомирської обласної ради, голова фракції ВО "Батьківщина".

З липня 2020 року член політичної  партії "Сила і Честь" Ігоря Смешко в м. Житомир. Центр політичної партії "Сила і Честь"  - адреса: м. Житомир, Київська, 86

Дружина: Кропивницька Людмила Геннадіївна,1972-го року народження, приватний підприємець, депутат Житомирської міської ради.

Донька: Кропивницька Марина Володимирівна, 1991-го року народження.

Син: Кропивницький Владислав Володимирович, 2000-го року народження.

Під судом чи слідством не перебуває, судимостей не має.

Про Володимира Кропивницького можна сказати і почути багато теплих слів, адже він в регіоні людина знана як: великий патріот, меценат, благодійник, та просто як свій рідний і чуйний друг для кожного місцевого жителя. Не дарма в 2015 році він отримав всеукраїнську нагороду за благодійну діяльність.  Його підприємство «Проммаркет ОКЕАН» стало призером конкурсу «Благодійна Україна - 2014» у номінації «Благодійник: компанія – середній бізнес». Також місцеві жителі добре знають, що він стабільно дбає над покращенням матеріально-технічної бази навчальних закладів, закладів культури, спортивних арен, і т. д.

Також Кропивницький день у день дбає над тим, щоб у дворах багатоповерхівок з’являлись все нові і нові дитячі майданчики для малечі, щоб у цих же дворах була вимощена зручна бруківка і захисні бордюри, щоб  у людей були нові сучасні спортивні об'єкти з вуличними тренажерами. Особлива увага приділяється й створенням та реконструкціям парків.

 Та чи не головна концентрація Патріота та благодійника Володимира Кропивницького зосереджена на допомозі Воїнам АТО/ООС і їх сім’ям. Так, цей депутат неодноразово ціленаправлено направляв матеріальну і продовольчу допомогу в зону АТО/ООС, поранені військові які перебували в госпіталях також не на словах знають про нього. Частенько Володимир Кропивницький й до ремонту військової техніки долучався.

Володимир Кропивницький сумлінно виконує свої депутатські і чисто людські обов’язки. І це дуже радує, адже в Україні зараз вкрай мало чиновників до яких можна достукатись, тим паче – з першого разу.

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео