WikiBaza

СБУ блокувала контрабанду психотропів, виготовлених у підпільній лабораторії на Київщині

СБУ блокувала контрабанду психотропів, виготовлених у підпільній лабораторії на Київщині
247 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки України припинила діяльність міжнародного злочинного угруповання, учасники якого виготовляли у підпільній нарколабораторії психотропні речовини та контрабандою переправляли в Росію.

За даними слідства, учасники угруповання організували у Броварському районі Київщини лабораторію із виготовлення психотропів. Підпільне виробництво було розташоване у помешканні одного з фігурантів. Складові та необхідні для виробництва психотропів речовини учасники групи замовляли через інтернет. У мережі вони також підшукували «клієнтів», переважно з Росії, які замовляли «продукцію», та розраховувались через систему міжнародних платежів.

Небезпечну речовину ділки переправляли «замовникам» у РФ через водіїв авто міжнародного сполучення як посилки з продуктами харчування.

У червні 2020 року у міжнародному пункті пропуску «Бачівськ» на Сумщині оперативники спецслужби блокували контрабандне переміщення майже 10 кілограмів психотропної речовини альфа-PVP, прихованої у посилках з продуктами, та затримали одного з учасників групи . Слідчими СБ України зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 305 та ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України.

У ході проведення санкціонованих обшуків у столиці, Київській та Чернігівській областях за місцем облаштування нарколабораторії та проживання фігурантів правоохоронці вилучили понад 200 грамів готової психотропної речовини, 100 літрів концентрованої речовини з вмістом альфа-PVP, лабораторне приладдя та інші докази протиправної діяльності.

Наразі ще двох учасників угруповання затримано відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та їм повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 та ч. 2 ст. 317 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.

Операцію проводило Управління Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області.

ssu.gov

Теги: СБУ, Служба безпеки України,Служба безпеки,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,Контрабанда наркотичних засобів,Контрабанда несертифікованих ліків,контрабанда,контрабанда лекарств,контрабанда ліків ,контрабанда психотропів,психотропи,психотропы,психотропные вещества, підпільній лабораторії на Київщині,підпільна лабораторія,подполье,подпольная лаборатория на Киевщине,подпольная лаборатория,підпільна лабораторія на Київщині, Київщина,Киев,Київ,міжнародне злочинне угруповання,нарколабораторія,нарколаборатория,психотропні речовини,Россия,Росія,Броварський район Київщини,Бровари,Бровары,Підпільне виробництво,фігуранти,РФ,Российская Федерация,Російська Федерація,замовники,заказчики,Бачівськ, Сумщина,Суммы,психотропна речовина альфа-PVP,психотропна речовина,альфа-PVP,СБ України,СБ Украины,Київська область,Чернігівська область,Киевская область,Черниговская область,Кримінальний кодекс України,ККУ,КК,Криминальный кодекс,Криминальный кодекс Украины,Служба безпеки України в Сумській області,Украина,Україна,прокуратура,Прокуратура Сумської області,Сумська область,Сумская область
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео