WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Окремі коментарі Вітольда Фокіна не відображають офіційної позиції української делегації в мінській ТКГ – Андрій Єрмак

Окремі коментарі Вітольда Фокіна не відображають офіційної позиції української делегації в мінській ТКГ – Андрій Єрмак
311 ПЕРЕГЛЯДІВ

Окремі коментарі, що прозвучали в інтерв’ю заступника керівника української делегації в мінській Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна, не відображають офіційної позиції України. Про це заявив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

За його словами, більшість позицій, які висловив Вітольд Фокін, по суті, відображають положення перших і других Мінських домовленостей. «Давайте відокремлювати особисту позицію від позиції делегації. Вітольд Фокін щойно приєднався до переговорного процесу та розбирається з тематикою. І якраз деякі одіозні та двозначні формулювання, на які чомусь погодилася попередня влада, сьогодні українська сторона намагається пом’якшити чи застосувати виключно в межах національних інтересів України», – зазначив Андрій Єрмак.

Він наголосив, що амністія не може стосуватися осіб, які скоювали воєнні злочини, захоплювали заручників, катували та вбивали полонених, торгували людьми, брали участь у фінансуванні тероризму та вчиняли деякі інші тяжкі злочини. 

Керівник Офісу Президента також зауважив, що Мінські угоди та пропозиції української делегації з доопрацювання законопроекту про особливості місцевого самоврядування в ОРДЛО не передбачають особливого статусу для всього Донбасу – йдеться виключно про тимчасово окуповані райони. 

«Є чіткі червоні лінії, які неодноразово окреслював Президент України Володимир Зеленський. Тому позиція української делегації в мінській ТКГ повністю відповідає національним інтересам України», – наголосив Андрій Єрмак.

president.gov.ua

Теги: Андрій Єрмак, Володимир Зеленський,Президент України,Мінський формат, Тристороння контактна група,Вітольд Фокін,ОРДЛО,Офіс Президента,Донбас,ТКГ, Андрей Ермак,Андрей Ермак Википедия,Ермак, Владимир Александрович Зеленский,Владимир Зеленский Википедия, Владимир Зеленский, Президент Зеленський,Президент Владимир Зеленский,Президент Украины,Президент Украины Владимир Зеленский,Фокин,Витольд Фокин,ОП,ОПУ, Офис Президента,Офис Президента Украины,Донбасс
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео