WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін несе пряму загрозу національній безпеці України

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін несе пряму загрозу національній безпеці України
584 ПЕРЕГЛЯДІВ

Громадські діячи, антикорупціонери та журналісти вимагають звільнити та притягнути до кримінальної відповідальності директора Київського науково-дослідницького інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Олександра Рувіна - підпільного мільйонера, що веде подвійне життя.

Нещодавно Голова Ради громадського контролю НАБУ Тетяна Локацька повідомила, що делегація Ради з метою викриття корупціонера навіть побувала на прийомі в Міністерстві юстиції, надавши всі факти про злочинну діяльність директора КНДІСЕ. Зокрема, мова йшла про три раніше порушених кримінальних виробництва щодо Рувіна - за незаконне збагачення, недостовірне декларування і свідомо недостовірний висновок експертизи.

Крім того, в НАБУ є офіційні дані, які свідчать про те, що Олександр Рувін є громадянином Ізраїлю – про це йдеться у відповідних листах від СБУ та Відомства у справах населення та міграції м. Тель-Авів (Ізраїль). Рувін з сім’єю не лише є громадянами Ізраїлю, але й володіють там дорогою нерухомістю.

Однак навіть заступник міністра юстиції відмовився вживати заходів щодо директора КНДІСЕ, заявивши, що "Мінюст не може його звільнити, а те, що він громадянин іншої країни і у нього так багато майна - ну, це ж до експертиз не відноситься".

Тому багато експертів вважають, що Рувін не міг би займати настільки довго таку високопоставлену посаду, якщо не припустити, «що своїми експертизами він шантажує чи допомагає впливовим особам і так утримується в своєму кріслі».

І це при тому, що Рувін постійно фігурує в гучних корупційних схемах та скандалах. Чого варті лише ті факти, що він є власником привезеного зі США асфальтобетонного заводу, що знаходиться на території «АБЗ-1» (код ЄДРПОУ 41190464) в Києві по вул. Дев’ятого травня, 49. Зрозуміло, що асфальт з особистого заводу завжди отримає позитивну оцінку КНДІСЕ за результатами експертизи – так як саме Олександр Рувін і підпорядковане йому відомство досліджують якість та вартість дорожньо-будівельних робіт по всій країні.

Крім того, згідно з даними ЗМІ, сам Рувін бере 4% від кошторису за кожну експертизу, а це 8 млрд 574 млн 800 тисяч гривень тільки за три останні роки! При тому Олександр Рувін обіймає посаду директора КНДІСЕ з далекого 2010 року.

Також він фігурував у оприлюдненій прослушці очільника Державного бюро розслідувань Романа Труби як поліграфолог, який "пише все, що скажеш".

Цей чоловік «відізвав» експертизу з НАБУ по Ромі Насірову, саме Рувин світився своїми інститутськими експертизами в найгучніших справах, чим прославився як "чемоданно- готівкова експертиза ", саме на нього НАБУ відкривало три справи, які буди відмінені конституційним судом, а згодом закриті.

У телеграм каналі «Трубу прорвало» був опублікуваний запис, де людина з голосом, схожим на Романа Трубу говорить, що директор Київського науково-дослідного інституту Олександр Рувін напише будь-яку експертизу, аби лише для цього була воля президента.

У зв’язку з цим журналісти звертаються до Мін’юсту, Генеральної прокуратури України, НАБУ, ДБР, Нацполіції та СБУ і вимагають розслідувати всі експертизи, зроблені чинним директором КНДІСЕ за 10 років.

«Кожен черговий день перебування Олександра Рувіна на посаді директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз може нести пряму загрозу правосуддю над корупціонерами. КНДІСЕ є ключовим виконавцем судових експертиз, тому кожне кримінальне провадження, котре сьогодні розслідує НАБУ може бути розвалене одним лише підписом Олександра Рувіна», - підкреслюють обурені українці.

from-ua

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео