WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Журналісти знайшли елітну нерухомість матері-пенсіонерки вінницького чиновника Хміля

Журналісти знайшли елітну нерухомість матері-пенсіонерки вінницького чиновника Хміля
353 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пенсіонерка чи підпільна мільйонерка? Любові Швидкій з Вінниччини майже 70 років. За спеціальністю вона ветеринарний лікар, а розмір її щомісячної державної виплати складає приблизно 2800 грн. Та з 2016 року у її власності – великі ділянки землі, маєтки на Вінниччині та Київщині, квартири, бізнес та елітне авто. Як жінці з такими доходами за 8 років пенсії вдалося назбирати купу коштовної нерухомості? Розслідувала Алла Легеза.

Село Митківці у Вінницькій області – тиха мальовнича місцина, де пенсіонерці належить маєток з дерева із терасою, басейном та власним виходом до річки. Будинок коштує щонайменше 50 тисяч доларів. Це просто рай для заміського відпочинку, тим паче на пенсії. Та власниці Любові Швидкій у Митківцях, що на Вінниччині, чомусь у маєтку жити не до душі.

Можливо, тому що у неї є краща і в десять разів дорожча альтернатива на Київщині? У селі Гатному Києво-Святошинського району на земельній ділянці пенсіонерки зведений розкішний будинок з ландшафтним дизайном, альтанкою та іншими «прибамбасами». Тут хатинка з землею оцінюється щонайменше у 250 тисяч доларів.

Тобто майже 7 млн грн – вартість тільки одного будинку пенсіонерки в селі Гатному на вулиці Кармелюка. А поруч із ним через паркан зведений ще один будинок у тому ж стилі, що коштує стільки ж. Щоправда, земля під ним поки комунальна, коментує експерт Андрій Філін.

Hmil2
Пенсіонерка має розкішне обійстя в с. Гатне Фото: СтопКор

До слова, у цьому ж селі під Києвом на пані Любов зареєстрований офіс онлайн-магазину та кілька квартир над ним. Але в жодному заміському будинку пенсіонерка не живе.

Любов Швидка офіційно прописана і дійсно постійно проживає в квартирі старого будинку Тростянця Вінницької області. У цьому селищі у неї, до слова, також є житловий будинок з двором і садом. І навіть якщо повірити, що все це майно її і пані Любові зручніше жити в місті, то цікаво, чому тоді заможна пані вирішила жити у провінційному містечку Вінниччини, а не в елітному київському ЖК?

Столичне житло на Подолі заможної пані розташоване поруч із квартирою, що належить заступнику голови Вінницької обласної ради Ігорю Хмілю – сину нашої героїні. Столичну нерухомість посадовцю нібито подарувала мама. За інформацією з власних джерел «СтопКору», квадрати Хміля та його матері в цьому ЖК об’єднані в одну квартиру, і вони перебувають у користуванні саме вінницького чиновника. І про користування сусіднім житлом у деклараціях заступника голови облради – анічичирк.

«Забув» відзвітувати Ігор Хміль і про те, що періодично живе у начебто маминих віллах у Митківцях та у Гатному. Приховує від НАЗК також, що їздить розкішним мерседесом, який коштує приблизно 40 тис. доларів. До речі, авто з такими ж номерами зареєстровано, знову ж таки, на пані Любов.

stopcor.org

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео