WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

«Міноборони Росії» будуть добувати берилий і уран на Житомирщині

«Міноборони Росії» будуть добувати берилий і уран на Житомирщині
758 ПЕРЕГЛЯДІВ

Компанії які планують добувати берилий, уран, ільменіти (титан) і цирконій в Олевському районі Житомирської області пов’язані зі спецслужбами Росії. А самі розробки загрожують екологічною катастрофою і вимиранню регіону. Блогер Олександр Громов в відео на ютуб, надав факти.

Фірму ТОВ Пержанська рудна компанія, яка отримала в 2019 році спецдозвіл на видобуток берілу в Олевському районі Житомирської області, очолив Танай Віктор Петрович. До 2016 року він працював у Росії і керував компаніями пов’язаними з видобутком рідкоземельних металів. З 21.06.2013 по 28.10.2014 був директором ТОВ «Індустріальна група» Російський Ведмідь» в Москві З 10.04.2014 по 15.10.2015 він керував ТОВ Арктик Углесінтез, після нього управляти цією компанією почав Бакай Ігор Михайлович.

У Росії і Україні геологічні розробки рідкоземельних металів засекречені і знаходяться під юрисдикцією міністерства оборони, тому у керівництва і фахівців повинен бути допуск до роботи з секретними матеріалами.

Якщо пан Танай керував компаніями пов’язаними з видобутком рідкоземельних металів в Росії у нього був допуск до секретності. Відповідно він взаємодіє з ФСБ або є співробітником спецслужби. До того ж Пержанську родовище за радянських часів було законсервовано, так як такі роботи загрожують екологічною катастрофою в цілому регіоні. Вся документація була засекречена і зберігалася в міністерстві оборони Росії. Однак представникам цієї фірми під час війни Росія, надала засекречені документи.

Розробки планується вести на особливо охоронюваної території Поліського заповідника, поруч з кордоном республіки Білорусь, проте Держгеонадра України з порушенням заборон, продали спецдозвіл сумнівній компанії.

">

olevsk.online

Теги: титан,Олександр Громов,ТОВ Пержанська рудна компанія,Бакай Ігор Михайлович,ФСБ,Танай Віктор Петрович,Громов,Александр Громов,Бакай, Игорь Бакай,Танай,Виктор Танай,Росія,Россия,Держгеонадра ,Білорусь,Україна,Украина,Танай Віктор,ТОВ Арктик Углесінтез,ТОВ «Індустріальна група» Російський Ведмідь»,Бакай Ігор ,Олевський район Житомирської області,Олевський район ,Житомирська область,Житомирская область,Житомир,Держгеонадра України
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео