WikiBaza

Учасник президентської програми «Велике будівництво» купує будматеріали у нелегалів? (відео)

Учасник президентської програми «Велике будівництво» купує будматеріали у нелегалів? (відео)
353 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Петриківському районі Дніпропетровщини на площі 10 га розкинулася незаконна копанка місцевого підприємця Анатолія Маляра. «Точка» діє вже багато років, а у черзі на відвантаження – цілий караван фур. Куди їде нелегальний пісок? І до чого тут анонсоване Зеленським «Велике будівництво»? Дивіться у розслідуванні Наталії Дігтяр.

Судячи з написів на машинах, усі вони належать потужній компанії «Автомагістраль-Південь», яка наразі працює у рамках президентського проєкту «Велике будівництво».

Щоб дізнатися про відносини дорожнього гіганта та піщаного нелегала, «СтопКор» надіслав запит до ТОВ «Автомагістраль-Південь». І ось що отримав у відповідь.

«Товариство з обмеженою відповідальністю «Автомагістраль-Південь» не співпрацює з фізичною особою-підприємцем Маляром Андрієм Володимировичем щодо закупівлі піску або піщаної суміші. Відповідно, Товариство не може повідомити, на яких підставах здійснюється видобування.

Враховуючи сталі й довготривалі відносини з власниками транспортних засобів і будівельної техніки, їхнє брендування логотипами «Автомагістраль» здійснюється в рекламних цілях на підставі відповідних договірних відносин», – йдеться у документі.

Pisok_Malyar4
Відповідь ТОВ "Автомагістраль-Південь" на запит Фото: СтопКор

Тобто нас хочуть переконати, що насправді на цих машинах – просто реклама, і вони возять пісок різним фірмам. Але тоді незрозуміло: чому, коли стопкорівці разом із поліцією вирішили з’ясувати, на кого ці вантажівки працюють, на полігон приїхав чоловік, що назвав себе представником компанії «Автомагістраль-Південь»?

Проте поки журналісти жодної чіткої відповіді на це запитання не отримали. А ті, хто працює на пана Маляра, взагалі були небагатослівними.

 

Тож поки правоохоронні органи розслідують справу завзятого нелегала, ми продовжимо стежити за розвитком подій. Про результати боротьби з піщаними браконьєрами дивіться у наших наступних випусках.

stopcor

Теги: Автомагістраль-Південь ,Анатолій Маляр ,Велике будівництво ,Дніпропетровська область ,Іванівка ,піщані браконьєри ,піщані нелегали,незаконний видобуток ,пісок,песок,Нелегалы,браконьеры,Браконьерство,Автомагистраль-Юг,ООО «Автомагистраль-Юг»,ТОВ «Автомагістраль-Південь», боротьба з піщаними браконьєрами,Маляр Андрій Володимирович,Маляр Андрей,Маляр,Дніпропетровщина,Наталія Дігтяр
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео