WikiBaza

Аркадій Кобринець: Вітаю жителів Ворзеля - одного із самих мальовничих куточків не тільки Київської області, а і всієї України!

Аркадій Кобринець: Вітаю жителів Ворзеля - одного із самих мальовничих куточків не тільки Київської області, а і всієї України!
368 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шановні мешканці Ворзеля!

Вітаю Вас – жителів одного із самих мальовничих куточків не тільки Київської області, а і всієї України!

Кожен, хто приїздить до Ворзеля – захоплюється селищем і воно назавжди залишається у серцях людей.

Завдяки природним, кліматичним умовам – Ворзель завжди вважався легенями області.

Описувати природу, повітря та клімат можна годинами. Що стосується історії – то вийде великий текст про 18 історичних пам'яток, що розташовані на території селища.

Це свідчить про те, що історія довірила нам з вами нести відповідальність за майбутнє цього прекрасного місця. З трепетом ставитися до планів та цілей, які ми ставимо перед собою, усвідомлювати відповідальність за кожен наш крок.

Найважливішим для себе вважаю з повагою та розумінням відноситися до стратегії розвитку, яку має сформулювати не влада, а громада!

Бажаю кожному з вас миру, злагоди та сімейного затишку!

А нашому любому Ворзелю – добробуту і процвітання!!!

Від усієї душі вітаю васз днем Ворзеля!

З повагою,

Аркадій КОБРИНЕЦЬ

Теги: Аркадій Кобринець,Кобринець ,Ворзель,Київська область, Аркадій Володимирович Кобринець, біографія Аркадій Кобринець, Ірпінь Аркадій Кобринець, Аркадій Кобринець декларація, Аркадий Владимирович Кобринец, Аркадий Кобринец, Аркадий Кобринец Буча, Аркадий Кобринец декларация,Аркадий Кобринец,Кобринец, Ирпень Аркадий Кобринец,Ирпень,Ірпінь,Україна,Украина
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео