WikiBaza

Арсен Аваков провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс

Арсен Аваков провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс
274 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протидія кіберзлочинності, хід виборчої кампанії та заходи безпеки, організовані МВС, враховуючи пандемію.

Про це йшлося під час зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з Надзвичайним та Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс сьогодні, 10 вересня.

«Ми високо цінуємо наше співробітництво з британськими партнерами, окремої уваги заслуговує активна співпраця кіберполіцейських наших країн. Ми з впевненістю готові продовжувати спільно протистояти викликам у сфері кіберзлочинності», - зазначив Арсен Аваков.

Наразі за підтримки Посольства Великої Британії в Україні здійснюється розбудова Глобального центру взаємодії в кіберпросторі, що в подальшому зможе об’єднати представників всіх державних органів, а також неурядових організацій, що займаються захистом кіберпростору України.

Крім того, сторони обговорили реалізацію проєкту, спрямованого на психологічну реабілітацію ветеранів та працівників правоохоронних органів, що проходять службу в зоні проведення бойових дій.

За словами очільника МВС, реалізація цього проєкту дозволить запобігати проявам суїцидів серед ветеранів бойових дій шляхом своєчасного надання відповідної психологічної допомоги з використанням інноваційних технологій.

Своєю чергою Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс відзначила ефективну роботу Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби України.

«Українські паспорти – одні з найзахищеніших у світі. Всі лазівки через тимчасово окуповані території ми раз і назавжди перекрили. В контексті безвізового режиму з Європейським Союзом до нас немає жодних нарікань», - зауважив Арсен Аваков.

Департамент комунікації МВС України

Теги: МВС України,Арсен Аваков,Аваков,Посольство Великої Британії в Україні,Міністр внутрішніх справ,Аваков МВС,МВС,МВД,Украины,Україна, Міністерство внутрішніх справ,Міністерство внутрішніх справ України, Министерство внутренних дел,Министерство внутренних дел Украины,Арсен Аваков Википедия,Министр внутренних дел ,Министр внутренних дел Украины,Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков,Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков,Мелінд Сіммонс,Сіммонс,Мелінд Сіммонс Вікіпедія,Мелинда Симмонс,Симмонс,Мелинда Симмонс Википедия,Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс,Державна прикордонна служба , Державна прикордонна служба України,Державна міграційна служба України,Государственная пограничная служба ,Государственная пограничная служба Украины,ЕС,ЄС,Європейський Союз,Европейский Союз
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео