WikiBaza

Одещина: Сергій Крутюк що розікрав земельних ділянок на 50 млн. доларів знову рветься в голови Дальницької територіальної громади

Одещина: Сергій Крутюк що розікрав земельних ділянок на 50 млн. доларів знову рветься в голови Дальницької територіальної громади
1784 ПЕРЕГЛЯДІВ

Більшість українців дотримуються думки, що найбільш винахідливі і кровожерливі грабіжники держави знаходяться, на превеликий жаль, у Верховній Раді. Та з цією думкою явно може посперечатись Крутюк Сергій Іванович -  Дальницький сільський голова територіальної об’єднаної громади Овідіопольського району Одеської області, адже за роки свого знаходження біля «кормушки», а це з далекого 2007 року – встиг обібрати народ і державу на десятки, а то й сотні мільйонів доларів незаконно віджимаючи гектари дорогоцінних земель що по праву мали належати місцевим жителям. 

Довідка: Дальницька сільська об'єднана територіальна громада – територіальна громада, що знаходиться в Овідіопольському районі Одеської області, утворена в серпні 2017 року внаслідок об'єднання чотирьох сільських рад: Дальницька сільська рада - населення 2588 чол., Барабойської  сільська рада - населення 2114  чол., Роксоланівської сільська рада - населення 1680 чол., Доброолександрівсткої сільської ради – 2225 чол. Адміністративний центр — село Дальник. Дальницькій сільській раді підпорядковуються такі населені пункти: село Дальник, село Грибівка, село Санжійка, село Барабой, селище Богатирівка, село Роксолани, село  Доброолександрівка. Станом на 01 січня 2018 року в громаді проживає 8607 особи.

Уже навіть з даних геолокації розміщення цієї територіальної громади зрозуміло, що «володіння» цього розкрадача земель – це просто мальовничий «рай» на березі моря. Але нажаль, істинно «раєм» ці землі може називати тільки сам Сергій Крутюк, адже велика частка цих земель - або належить йому і його близьким, або давно незаконно віджата і продана, а кошти, звісно – осіли в його кишенях.

Награбованому ним за роки при владі в цьому регіоні без перебільшення можуть позаздрити навіть більшість депутатів Верховної ради кількох скликань. Але, він впевнено вважає, що не все встиг ще прибрати до власних рук, а тому на виборах що мають відбутись 25 жовтня знову висуває свою кандидатуру. А що??? – чому б і ні, з його то награбованими статками не так й вже складно буде купити потрібну йому кількість голосів, чи не так!???

Що ж, тепер перейдемо до фактів, що вже встиг освоїти в свої кишені Крутюк Сергій Іванович!!!

  1. Земельний масив №3. На цій території – 70 ділянок належали саме Сергію Крутюку. На даний час вони вже давно продані, ціна на момент продажі становила – 150 тис. доларів за одну ділянку. А тепер вдумайтесь : 70 ділянок по 150 тис доларів – це 10,5 млн. доларів США, шокуюча цифра чи не так??? А де ці гроші??? Звісно, в пана Крутюка… правда не всі ділянки були продані, адже деякі з них перейшли в подарунок суддям і прокурорам за закриття проти нього кримінальних справ, яких до речі було 10. Крутюка пробували притягнути до відповідальності за розкрадання земель і перевищення службових повноважень на посту сільського голови, та щедрі «подарунки» - зробили своє, що в результаті дає йому можливість вже вкотре балотуватись на виборах. Найцинічніше те, що ці 70 ділянок мали б отримати по праву місцеві жителі, але пішли вони в руки далеко не їм…
  2. Село Санжійка вулиця Сонячна(район маяка) – берег моря!!! І тут знову 40 ділянок на яких збагатився Крутюк, ціна ділянки від 150 тис. доларів США, а це в сумі – 6 млн. доларів. Та, й тут місцевим жителям практично нічого не перепало!!!
  3. Село Санжійка, земельний масив між пляжем Леонідово та церквою – 200 ділянок!!! На даному масиві земля була видана під соціальну сферу працівника дому-інтернату – та ділянки їм аж ніяк не дістались!!! Хоча згідно Закону України при видачі земельних ділянок під забудову – земля в першу чергу має виділятись місцевим жителям. Зараз там все практично забудовано – та далеко не місцевими жителями, як би це мало бути. І знову підраховуємо: 150 тис. множимо на 200 – це 30 мільйонів доларів США. От так то, шановні мешканці Санжійки – земля мала бути виділена Вам, а по факту у Вас «бублик», а у Крутюка плюс 30 млн. доларів на його рахунки…
  4. І знову берег моря, тепер переносимось у село Грибівка. Там біля бази відпочинку  «ПРЕСМАШ» є 50 ділянок по 0,03 га , а ціна 1 сотки – 30 тис. доларів, тобто ділянки – 90 тис. доларів. В сумі це додало в кишені Крутюку ще 4 млн. 500 тис. доларів.  
  5. Грибівка, база відпочинку «Меліоратор» - 50 ділянок,  і ще плюс 4 млн. 500 тис. доларів.

- І це далеко не всі цинічні багатомільйонні грабежі Сергія Крутюка…

В далекому 2007 році йдучи на пост сільського Голови Сергій Крутюк мав в своєму активі: будинок в селі Санжійка площею 182 м кв. із земельною ділянкою 0,10 га, Квартиру в Чорноморськ (до 2016 року - м. Іллічівськ), транспортні засоби Тойота, МАЗ, ВМЗ; фірму «Барс» та банківський рахунок 4670 грн. В загальному на той час його майно становило близько 300 тис.доларів США.

Тепер же його майно, і це тільки те що можна підрахувати оцінюється більше 15 млн. доларів. Питання:  звідки у звичайного голови сільської ради такі статки???

Звідки: в с. Санжійка земля площею 1 га де знаходиться дім і все це оцінюється не менше як 1 млн. доларів? Зідки поряд з цим домом кооператив який знаходиться на площі ще 3 га землі ціною в 3 млн. доларів?

Звідки будинки в: кортежному містечку Совіньон ціною 1,5 млн. доларів? На Леонідово – 500 тис. доларів? На Бугово – 1 млн. доларів?...

Звідки з’явились: база відпочинку «Рибник» записана на брата ціною 1 млн. доларів? Звідки всі ці ділянки землі що він продає одну за одною???

Відповідь дуже проста – Сергій Крутюк утворив цілу ОЗУ по віджиманню державних земель які належать українському народові, і які в першу чергу згідно Закону України мали наділятись місцевим жителям! Він разом із підконтрольними депутатами стабільно проводили сесії на яких потрібні йому землі йшли йому в руки, а на місцевих жителів і державу – йому наплювати, головне власне збагачення!!!

Тому, шановні жителі  Дальницької територіальної громади задумайтесь чи потрібен Вам такий голова ОТГ??? І задумайтесь скільки Вашої землі він уже вкрав, і скільки ще зможе її у Вас вкрасти?

І на останок, шановні правоохоронці – Вам пора братись за совісне виконання своїх обов’язків!!!  

Теги: Крутюк Сергій Іванович,село Дальник,Дальницька сільська об'єднана територіальна громада,Дальник,база відпочинку «Меліоратор»,Меліоратор,Крутюк Сергій Одеса,Дальницька сільська рада,Санжійка,село Санжійка,Крутюк Сергій корупція,вибори,місцеві вибори,Крутюк Сергей,Крутюк ,Крутюк Сергей Иванович,Одеса,Одесса Крутюк Сергей,Крутюк Сергей Одесса ,ВР,ВРУ,Верховная Рада,Верховная Рада Украины,Верховна Рада України,Верховна Рада, Одеська область,Одесская область,ПРЕСМАШ,США,Совіньон,Рибник,ОЗУ,ОТГ
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео