WikiBaza

«Злодії в законі змінюють обличчя»: Адвокатське об’єднання MG group на чолі із Миколою Григор’євим за допомогою судового виконавця-кума Андрія Іванова знищують життя своїх клієнтів

«Злодії в законі змінюють обличчя»: Адвокатське об’єднання MG group на чолі із Миколою Григор’євим за допомогою судового виконавця-кума Андрія Іванова знищують життя своїх клієнтів
3100 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Від любові до ненависті один крок», цю фразу кожен з нас неодноразово чув у своєму житті. Та якщо у вищезгаданих відносинах хоча б цей один крок є, то у твердженні «від допомоги до знищення» - такого кроку явно немає… принаймні саме таким кредо керується організоване злочинне угруповання (ОЗУ) групи осіб із адвокатського об’єднання  MG group на чолі із Миколою Григор’євим, Іваном Холодом та Іваном Чорним і близьким другом та партнером по кривавому бізнесу – приватним судовим виконавцем Андрієм Івановим.

Здавалось би адвокати мають захищати своїх клієнтів, та це явно не стосується адвокатського об’єднання MG group, адже в них все навпаки – напару із Андрієм Івановим вони просто добивають людей яких мали б захистити. Ці «вори в законі» давно змінили своє обличчя і перейшли із статусу адвокатів у звичайні рейдери, «пожирачі» людських життів. Під прикриттям адвокатської діяльності за допомогою судового виконавця Андрія Іванова від них уже постраждала чимала кількість людей. В загальному ця шайка під прикриттям «Закону» - це звичайне організоване злочинне угруповання, хоча ні – не звичайне, а цинічне і безжальне, яке на своєму шляху пожирає без перебору все що потрапляє до їхніх рук.

Микола Григор'єв - колишній співробітник генеральної прокуратури, Андрій Іванов – його кум, приватний судовий виконавець і також колишній співробітник генеральної прокуратури. Цей тандем доповнюють адвокати Іван Холод та Іван ЧорнийА діють вони за звичайною злочинною схемою : втираються в довіру до клієнтів, з'ясовують «проблемні області», а тоді…зв'язуються з протилежною стороною з метою збільшення проблем. А коли вже самі доводять ситуацію до критичної - викачують гроші з клієнта на рішення з правоохоронними органами та в судах. Вони прямо підставляють клієнта і беруть гроші з протилежного боку. Та і це ще далеко не все, адже з свого клієнта-жертви вони вижимають все до останньої краплі – заволодівають майном клієнта і переписують це майно на своїх підставних осіб, іноді використовують підставні компанії. Особливо це ОЗУ відзначається своїм прейскурантом з продажу зв’язків в прокуратурі та судах, адже таких у них залишилось чимало згідно колишньої праці у генеральній прокуратурі. Саме цим вони й «обробляють» своїх клієнтів-жертв, яким обіцяють за винагороду вирішити будь-яке питання, але взявши гроші на хабар – все-рівно все роблять виключно у своїх інтересах.

Микола Григор'єв

Іван Холод

Андрій Іванов

Григор’єв, Холод і Чорний своїм клієнтам внушають, що без «проплати» за потрібне рішення позитивного результату для клієнта не буде, а винна людина чи ні – це ніякого значення абсолютно немає. І коли на цьому етапі свого клієнта-жертву вони обдирають до нитки то явно не зупиняються, а переходять до наступної фази – в «гру» вступає кум Григор’єва приватний судовий виконавець Андрій Іванов. От тоді й їхні клієнти вже повністю розуміють, що стали жертвами цинічних мародерів – злочинного угрупування під прикриттям адвокатського об’єднання MG group.

Андрій Іванов і MG group на чолі із Миколою Григор’євим за допомогою шахрайських дій, підробці документів, куплених судових рішень, підтасовування даних і подій, незаконного оскарження, відчуження, реалізації, захоплень і привласнення майна простих громадян які вже набули масового характеру знищили долі далеко не одного десятка людей. Коли Григор’єв розуміє що до їх рук потрапив «потрібний клієнт», то створюється будь-який юридичний прецедент (суд, заборгованість, кредит…), тоді відкривається виконавче провадження і починається правове беззаконня і фальсифікації. Починається програма: «без мене, мене, одружили», ви лише спостерігаєте, як вас роздягають до нитки! Дальше йде арешт всього рухомого і нерухомого майна, вилучення грошей з рахунків, блокування свободи пересування, оспорювання всього, що в підсумку може принести «дивіденди», скасування реєстрації майна, виділення і арешт часткою всіх членів сім'ї і т. д. Потім, через маніпуляції сфальсифікованими даними і рішення продажних судів, шахрайські дії і підробку документів, все продається на своїх підставних осіб, поки у людини нічого не залишиться. І якраз тут головну роль відіграє Андрій Іванов, який за гроші зробить все, навіть якщо прийдеться висилити малолітніх дітей на вулицю.

 

Андрій Іванов неодноразово також світився у гучних скандалах пов’язаних із юридичною компанією KPD Consultingспівробітником якої він же і є. Саме з юридичною компанією KPD Consulting пов’язують великі порушення Закону Андрія Іванова, там він уже засвітився наповну, а тому зараз здебільшого співпрацює із своїм кумом Григор’євим.

Скріншот: сайт nagolos.com

MG group Григор’єва як і  KPD Consulting активно захищають Іванова в судах і купують за гроші «замовників послуги», потрібні, рятівні для них рішення від кримінальних справ відкритих національною поліцією і численних судових позовів від постраждалих людей! Хіба, це не корупція і не замотивована змова, хіба це не справжня організована злочинна група !???

За даними нашого  видавництва одне із силових відомств веде розслідування за фактами шахрайства цією групою осіб у складі Григор’єва, Іванова, Холода та Чорного.

Ми в свою чергу продовжуємо наше журналістське розслідування під час якого вже встановили численні факти порушення закону, корупції і шахрайства в діях вищевказаної групи осіб. В подальшому ми публікуватимемо виявлені факти які ретельно намагається приховати це ОЗУ від громадськості та від своїх замовників, які й не підозрюють про свої майбутні судові «перспективи» від співпраці з ними.

Ну а на завершення можете переглянути відео чим займається Іванов, а адвокатське об’єднання MG group Григор’єва в цьому йому допомагає, точніше - це їх спільний бізнес по знищенню життя українців.

Це ОЗУ позбавляє дітей житла, незаконно продають майно громадян,  в квартири громадян підселюють «тітушок», вони нахабно і цинічно плюють на закон і основи державності, ховають свої злочини за купленими судовими рішеннями,  займаються здирництвом узаконеним судами ці цинічні мародери - збагачуються на проблемах простих людей!

Далі буде…

Теги: KPD Consulting,юридична компанія KPD Consulting,MG group,Микола Григор'єв,Іван Холод,адвокат Іван Холод,Іван Чорний,адвокат Іван Чорний,ОЗУ ,Адвокатське об’єднання MG group,адвокат Микола Григор'єв,привласнення майна,Андрій Іванов,судовий виконавець Андрій Іванов,Андрій Іванов судовий виконавець,Иван Холод,Иван Черный ,Черный,Иванов,Андрей Иванов,Холод,MG group Григор’єв,MG group ,Григор’єв, Холод ,Чорний
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео