WikiBaza

Завдяки чіткому плану і зусиллям Глави ОП Андрія Єрмака – Україна наближається до досягнення миру. І це попри те, що всередині країни не всім потрібен мир

Завдяки чіткому плану і зусиллям Глави ОП Андрія Єрмака – Україна наближається до досягнення миру. І це попри те, що всередині країни не всім потрібен мир
2797 ПЕРЕГЛЯДІВ

На передодні чергових місцевих виборів які мають відбутись 25 жовтня народ спостерігає як український політикум стає дедалі цинічнішим і все більше схожий на «осине гніздо».

Малодієві політичні угруповання провладних попередніх часів не мають наміру втратити залишки своїх ричагів впливу у місцевих радах. А тому, вдаються до атак на Президента України, його оточення та про-президентську партію «Слуга народу». Особливої «уваги» вже не вперше «удостоюється» Глава офісу президента Андрій Єрмак проти якого вчергове застосовують цинічні атаки на фоні його діяльності в процесі досягнення миру на Донбасі. Звісно, такі дії опонентів чинного президента Володимира Зеленського доволі передбачувані, адже Андрій Єрмак крок за кроком наближається до основної цілі Гаранта і українського народу – завершення війни та досягнення довгоочікуваного миру. Саме припинення війни і мир були і є – однією із найбільших тем що розігрівали під час свого знаходження при владі попередники. Та все що вони здобували, це практично нічого більше як слова, хайп на темі війни і миру – на Донбасі в цей час боєві дії практично не припинялись, українські воїни гинули, нажаль мало не щодня. Зараз же ситуація кардинально змінилась у кращу сторону, і без перебільшення завдяки зусиллям Глави Офісу Президента Андрія Єрмака.

Донбаський кейс Єрмака з кожним днем доводить, що шлях Володимира Зеленського є правильним, довгоочікуваний мир не за горами. А такий розвиток подій явно не влаштовує політичних опонентів, для яких життя українських воїнів у порівнянні із політичними перемогами це практично ніщо. Єрмак для них ворог номер один, а всі його здобутки на благо народу, а особливо досягнення миру – для них поразка.

Та що робить Андрій Єрмак – він не здається! Він чітко усвідомлює, що його напрям принесе мир – це ж бачать і розуміють українці! А тому – якби не старались його нейтралізувати, нічого не вийде, адже позитивні результати говорять самі за себе!

Візьмемо приміром, результати перемовин на рівні радників лідерів країн – учасниць Нормандського формату. У п’ятницю, 11 вересня, не поставили крапку в багатьох питаннях, але  українська делегація повернулася з перемовин з головним результатом – була здобута беззаперечна підтримка режиму припинення вогню з боку всіх учасників Нормандського формату. Хіба життя українців – не найважливіше??? Для Єрмака – так, для нас також, для матерів, дітей, братів, сестер воїнів що там – це перемога, хай проміжна, але перемога, здобуття найціннішого  - збереження життя!

Україна має чіткий план дій для досягнення миру з конкретними датами виконання всіх домовленостей, які були зафіксовані під час останньої зустрічі лідерів Нормандського формату в Парижі – а це неабияк важливо, і ще раз доводить – Андрій Єрмак докладає максимум зусиль, за що українська сторона отримує велику підтримку від міжнародних партнерів. Переговори в “нормандському” форматі, проведені в Берліні 11 вересня радниками глав держав “Нормандське четвірки” (Україна – Німеччина – Франція – Росія), показали, що Київ має беззастережну підтримку своїх західних партнерів.

Крім продовження режиму тиші, все йде до того що в українські сім’ї повернуться з полону близько 100 наших громадян – хіба ж це не перемога?!!! Хіба не чекають сім’ї своїх рідних?!!! Звісно що чекають, звісно що перемога – а це знову доводить що стратегія української сторони на чолі з Андрієм Єрмаком є правильною і виправданою!!!

Та найголовніше є те, що Керівник Офісу Президента повідомив, що вже найближчим часом команди радників почнуть працювати над підготовкою наступної зустрічі, яка має відбутися впродовж декількох тижнів. А це знову підкреслює, що ми йдемо крок за кроком до мети досягнення миру, і не просто йдемо – а із чіткою стратегією та з максимальним уникненням жертв серед наших воїнів.

Війна закінчиться, нажаль воїнів що загинули не повернеш та можна прикласти максимум зусиль,  щоб більше в українські сім’ї трагічні новини не надходили – саме це мета Глави ОП Андрія Єрмака!

Завдяки чіткому плану і зусиллям Глави ОП Андрія Єрмака – Україна наближається до досягнення миру. І це попри те, що всередині країни не всім потрібен мир

Теги: місцеві вибори,Андрій Єрмак,Донбас,Керівник Офісу Президента,Офіс Президента,ОП ,Нормандська четвірка,Нормандський формат,Нормандский формат, Андрей Ермак,Андрей Ермак Википедия,Ермак, Офис Президента,Офис Президента Украины,ОПУ,Нормандская четверка,Глава ОП Андрей Ермак,глава Офиса президента, Володимир Зеленський,Володимир Зеленський Вікіпедія ,Президент,Президент Украины,Президент Украины Владимир Зеленский,Президент Зеленский, Владимир Александрович Зеленский,Владимир Зеленский Википедия,Зеленский,Украина,Донбасс,Україна
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео