WikiBaza

СБУ викрила Голову Харківського окружного адміністративного суду на передачі хабаря

СБУ викрила Голову Харківського окружного адміністративного суду на передачі хабаря
33358 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки України спільно з НАБУ під процесуальним керівництвом САП викрила Голову Харківського окружного адміністративного суду на передачі хабаря.

За даними досудового розслідування, посадовець здійснювала тиск на одного із суддів для винесення необхідної судової постанови у адміністративній справі по земельному питанню. За прийняття суддею «правильного» рішення Голова суду передала 3 тисячі доларів США.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії, для встановлення інших можливих фактів корупції та причетності до них співробітників суду. Вирішується питання щодо повідомлення Голові суду про підозру за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами продовжує активну роботу з викоренення корупції у судовій гілці влади.

ssu.gov

Теги: СБУ ,Служба безпеки, Служба безпеки України,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,Украина,Україна,НАБУ ,САП ,Голова Харківського окружного адміністративного суду,ККУ,КК,Кримінальний кодекс України,Кримінальний кодекс
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео