WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

В РНБО назвали Фокіна "сліпим дурнем" та "маразматиком"

В РНБО назвали Фокіна "сліпим дурнем" та "маразматиком"
35725 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заступник секретаря Ради національної безпеки Сергій Кривонос назвав "сліпим дурнем", "маразматиком" і "щуром" представника України в Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна, який заявив, що не бачить війни між Україною і Росією.

На своїй сторінці у Facebook він написав, що звернувся до президента Володимиру Зеленському.

"Сьогодні відбулася жахлива і кричуща річ: людина, яка представляє Україну в Тристоронньої контактній групі в Мінську; людина, яка представляє кожного з цивільних, військових, які пройшли пекло війни з агресором на Донбасі, сім'ї загиблих і дітей, які стали сиротами в боях з загарбником , заявив – ніяких підтверджень, що це війна з РФ він не бачить. Сліпий дурень!" – зазначив заступник секретаря РНБО.

Кривонос також назвав Фокіна "щуром, який виліз з-під лавки, і який показав справжнє обличчя п'ятої колони".

"Ти спав в теплому ліжку, поки ми пліч-о-пліч, через смерть і поранення захищали тебе", – додав він.

Заступник секретаря звернувся до президента України Володимира Зеленського та закликав його виключити Фокіна з ТКГ.

"Пане президенте! Слова і дії Фокіна принижують нашу країну, розхитують українське суспільство і провокують дестабілізацію ситуації в країні, яку ви очолюєте. Прийміть рішення про виключення Вітольда Фокіна зі складу Тристоронньої контактної групи. Ця людина не є рушійною силою до нашої перемоги і миру України в російсько-українській війні. Женіть з ганьбою цього маразматика!" – підкреслив Кривонос.

Facebook Сергія Кривоноса.

obozrevatel.com

Теги: Сергій Кривонос,Генерал Сергій Кривонос,Кривонос,Генерал Кривонос,Фокін,Вітольд Фокін,РНБО ,Заступник секретаря РНБОУ,Сергей Григорьевич Кривонос Википедия,Сергей Кривонос Википедия,Сергей Кривонос,Сергей Григорьевич Кривонос,Сергей Григорьевич Кривонос биография,Фокин,Витольд Фокин,Заступник Глави РНБО ,Заступник Секретаря РНБО,ТКГ, Володимир Зеленський,Володимир Зеленський Вікіпедія ,Зеленський, Президент Зеленський,Президент України Зеленський,Президент України Володимир Зеленський,Президент Зеленский,Президент Украины Зеленский, Президент Украины,Президент,Президент Владимир Зеленский,Президент Украины Владимир Зеленский,Владимир Зеленский Википедия,Украина,Україна,РФ ,Российская Федерация,Російська Федерація
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео