WikiBaza

Керівник Офісу Президента: Члени монобільшості на 100% довіряють Володимиру Зеленському

Керівник Офісу Президента: Члени монобільшості на 100% довіряють Володимиру Зеленському
33513 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак переконаний, що фракція «Слуги Народу» у Верховній Раді зберігає свою цілісність, а те, що депутати під час голосувань демонструють різні позиції, свідчить про демократію та розвиток партії.

«Ми не були б демократичною державою, якби сьогодні з усіх питань всі голосували. Це ж не Комуністична партія СРСР. Але якщо ви подивитеся на найпринциповіші питання, то я вважаю, що сьогодні партія зберігає свою монолітність», – сказав очільник Офісу Глави держави в ефірі каналу «Україна 24».

За його словами, людей у «Слузі Народу» об’єднує те, що ця політична сила прийшла в парламент, тому що Президентом став Володимир Зеленський.

«Для цієї партії, для кожного її члена людиною-лідером є Президент Зеленський. Вони й надалі на 100% довіряють цій людині. Це найголовніше. І він сьогодні є тією людиною і тим лідером, навколо якого існує монолітність цієї партії», – зауважив Андрій Єрмак.

«Є одна людина, якій повірила українська спільнота і якій повірили ці люди, які зібралися в партію «Слуга Народу», що сформувала монобільшість», – додав він.

Керівник Офісу Президента нагадав, що депутати, які потім стали складовою монобільшості, вперше в українській історії були обрані на цілковито демократичних виборах і без будь-яких фінансових зобов’язань. Він зауважив, що в український парламент прийшли зовсім нові люди, більшість з яких були професіоналами у своїй сфері.

«Це зовсім інша генерація українських політиків. Вважаю, що в більшості з них є дуже добрі шанси для того, щоб стати дійсно професійними політиками нової генерації», – сказав він.

Щодо різних заяв окремих депутатів, які позначаються на рівні рейтингів партії та Президента, Андрій Єрмак зауважив: більшість нинішніх парламентарів ніколи не були у великій політиці й не завжди розуміють, що кожне сказане ними слово буде під пильною увагою. Тому сьогодні керівники фракції та партії ведуть роботу щодо комунікації.

«Ми працюємо не заради цифр і рейтингів. Найголовніше – це результат твоєї роботи. Давайте подивимося на те, що вони зробили. А за рік вони зробили дуже багато. За рік саме ці депутати проголосували багато історичних законів, які вивчатимуться в історії нашої країни. Саме ці депутати сьогодні працюють над великим пакетом прогресивних законів, які, на мою думку, просунуть нашу країну дуже далеко вперед», – наголосив керівник Офісу Глави держави.

president.gov.ua

Теги: Андрій Єрмак,Керівник Офісу Президента,Офіс Президента, Володимир Зеленський,Слуги Народу,Андрей Ермак,Андрей Ермак Википедия,Ермак, Офис Президента,Офис Президента Украины,Украина,ОП,ОПУ, Слуга народа,Украъна,Офіс Президента України, Офіс Глави держави , Глава держави, Президент Володимир Зеленський, Президент Зеленський,Президент Зеленский,Президент Владимир Зеленский,Президент Украины Владимир Зеленский,Президент Украины Зеленский,Президент України Володимир Зеленський,Президент України Зеленський,Зеленський, Владимир Александрович Зеленский,Володимир Зеленський Вікіпедія ,Зеленский,Владимир Зеленский Википедия,Верховна Рада,Верховна Рада України, Верховная Рада,Верховная Рада Украины
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео