WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Помічник нардепа Клочка Сергієнко з приватного офісу керує головою ДІМ Васильченком, - ЗМІ

Помічник нардепа Клочка Сергієнко з приватного офісу керує головою ДІМ Васильченком, - ЗМІ
27723 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова Державної інспекції містобудування Юрій Васильченко отримує інструкції від чиновника ДАБІ епохи Януковича, а нині – помічника глави Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевої самоврядності, регіонального розвитку і містобудування Андрія Клочка – Олександра Сергієнка. Про це йдеться у матеріалі, опублікованому ЗМІ.

"Після того, як навесні 2020 року різні групи впливу у владній Зе-команді в черговий раз не змогли поділити ключову для сфери будівництва посаду голови контрольно-наглядового органу, Державну архітектурну-будівельну інспекцію України (ДАБІ) гучно ліквідували. При цьому, замість одного регулятора, вирішили утворити цілих три нові державні установи під гаслом боротьби із системною корупцією в галузі. Але ні гучних посадок ні розслідувань ніхто не побачив. Навіть "батько сучасної корупції" багаторічний голова ДАБІ Олексій Кудрявцев відбувся кримінальним переслідуванням лише за підроблення диплому про вищу освіту під час вступу на державну службу", – говориться в статті.

Там нагадується, що вже восени Верховна Рада утворила Тимчасову слідчу комісію (ТСК) з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

"Ні для кого, (крім мабуть депутатів членів ТСК) не є секретом, що імітація реформування містобудівної галузі відбувається під тотальним контролем глави Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевої самоврядності, регіонального розвитку і містобудування Андрія Клочка, а також його помічника Олександра Сергієнка. Останній – автор Реєстру дозвільних документів ДАБІ часів вертикалі Януковича-Рибака-Кучера. До 2014 року – багаторічний начальник Управління дозвільних процедур ДАБІ. Відразу після обрання нового складу українського парламенту він осідлав молодого та непідготовленого до великих та швидких грошей народного депутата Андрія Клочка. Останній жодного відношення до будівництва взагалі не мав, але мав неабиякий талант у продажах", – зазначають ЗМІ.

 

 

 

 

 

Вони також розповідають про підозрілі зустрічі Сергієнка з керівником ДІМу Юрієм Васильченко.

 

"Олександр Сергієнко зазвичай близько 07:30 виїжджає зі свого помешкання до офісу на: вул. Шовковична, 21, під'їзд 1. А під офісом його зустрічає віртуальний керівник ДІМу Юрій Васильченко. Замість свого офіційного міста роботи він приходить до цього офісу близько 8 години ранку. Десь біля години проходить ця "ранкова нарада" у Сергієнка, після чого, зазвичай спантеличений переліком завдань, Васильченко покидає офіс в супроводі охоронців", – розповідається у матеріалі.

 

 

 

Також там згадується, що іноді зустрічі відбувалися в такі самі уранішні години, тільки в літературному кафе "Імбир" на вул. Жилянській, 7.  Де так само "наради" тривали біля однієї години.

 

 

"Хто насправді "батько" в ДІМу ви вже зрозуміли? Помічник народного депутата, що керує з приватного офісу головою цілого центрального органу виконавчої влади, покликаного подолати корупцію в будівництві. В наступній частині ми розкажемо та покажемо про "дні зарплати" та інших мешканців цього корупційного ареалу чарівних посадовців зі сфери містобудування. Та з’ясуємо про ще один центральний офіс прийняття рішень... А поки ще один, маленький спойлер: Офіс на Шовковичній дуже зручний, адже Сергієнко завжди швидко може завітати до будинку з химерами на Банковій. Яких невідомих кураторів з Офісу Президента він відвідує?", – резюмують ЗМІ.

ord-ua

 

 

 

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео