WikiBaza

Мирон Помпель: «Середнянщина – благословенна земля, і такою вона має залишитися для нащадків»

Мирон Помпель: «Середнянщина – благословенна земля, і такою вона має залишитися для нащадків»
35496 ПЕРЕГЛЯДІВ

Середнє, а також навколишні села  Андріївка,  Анталовці,  Верхня Солотвина, Вовкове, Гайдош,  Дубрівка,  Ірлява, Кибляри,  Лінці,  Ляхівці, Пацканьово, Середнє,  Худльово,  Чабанівка,  Чертеж – складають нині Середнянську селищну громаду, котра об’єдналася заради кращого майбуття.

Чудова місцина, яка багата своїми лісами і горами, яблучними садами і виноградниками. Тут знаходиться середньовічний замок Тамплієрів, знамениті винні підвали і, головне, працьовиті і щирі люди.

Саме ці люди вже через кілька днів довірять свої голоси тому, хто буде здатен привести їх до подальшого достатку і стане розвивати невеликий, але такий важливий для кожного з них куточок Ужгородщини.

Саме такою людиною мешканці Середнього і навколишніх сіл вважають  чинного депутата  Закарпатської обласної ради Помпеля Мирона Йосиповича.

Серед  інших кандидатів, котрі претендують на крісло Середнянського «бірова» і можуть похвалитися лише паперовими обіцянками на майбутнє, Мирона Помпеля відрізняє той факт, що він УЖЕ багато років трудиться на благо цієї громади.

Тільки серед того, що вже зроблено.

У  2017 році учні в селі Анталовці мали змогу зайти у відреконструйовану школу із новими просторими класами для навчання. Школа в цьому селі була збудована ще в далекому 1932 році і, певно, з того часу й не бачила повного капремонту.  Мирон Помпель, який, до речі,  теж випускник цієї школи,  допоміг відродити цей заклад та зберегти його славну історію.  Заклад не просто відремонтували, але й  обновили дах,  встановили нове опаленням та  звели сучасний спортивний майданчик.

Також в школі відкрили пам'ятну дошку Томашу Масарику. А етнічні словаки, котрих багато в Анталовцях, раділи, що в школі почали посилено вивчати словацьку мову, що без сумніву, сприяє збереженню традицій, культури та історії цієї етнічної меншини.

В день відкриття школи тодішній Голова області Генадій Москаль нагородив Мирона Помпеля за його заслуги перед Закарпаттям

Не останньою у списку добрих справ Мирона Помпеля є постійна підтримка релігійних громад свого округу.  За його допомоги було зроблено ковані ворота на церкві, ворота на кладовищі, поставили хрест  у Великих Лазах.

Неодноразово за його підтримки здійснювалися  паломництва для парафіян, а також дітей по  святим місцям України. А це Почаївська Лавра, святі місця Кременця на Тернопільщині, Києво-Печерська Лавра в Києві, Чернівці.

Найменші жителі Ужгородщини  пам'ятають  Мирона Помпеля  як Миколая, котрий приносить їм щедрі подарунки. А садочок Кибляр отримав ще й новий телевізор. 

Серед  іншого - ще і місток через річку у с. Циганівці,  упорядкування території біля річки, забезпечення твердим паливом малозабезпечених сімей, меценатство у спорт, особливо у футбол…  А за сприяння  у  відкритті нового волейбольного майданчику в селі Лінці Мирону Помпелю було виголошену подяку від Національного олімпійського комітету та вручено відзнаку «За внесок у розвиток олімпійського руху».

Мирон Помпель одним із перших на Закарпатті започаткував власну справу у сфері лісівництва і лісозаготівлі. І при тому особливу увагу приділяє відновленню лісу, тож  не одноразово брав участь в акціях по висадженню саджанців дерев.

Саме завдяки його наполегливості  в ОТГ  збудовано прекрасну дорогу.

Втім, добрі справи Мирона Помпеля можна і не розписувати, адже людей не обманеш.

Хай замість порожніх обіцянок краще говорять реальні зроблені справи!

Підтримаймо Мирона Помпеля на посаду голови Середнянської селищної громади!

Теги: Закаррпатський депутат Мирон Помпель, Мирон Йосипович Помпель, Помпель Мирон Закарпаття,Помпель,Мирон Помпель,Середнянщина , Середнянська ОТГ Мирон Помпель, Середнянська селищна громада Мирон Помпель, кандидат на посаду Голови Середнянської селищної громади Мирон Помпель, Помпель Мирон село Андріївка,Андріївка, Помпель Мирон село Гайдош, село Дубрівка,Дубрівка,Ірлява, Помпель Мирон село Ірлява, Помпель Мирон село Кибляри,Кибляри, Помпель Мирон село Лінці,Лінці, Помпель Мирон село Ляхівці,Ляхівці, Помпель Мирон село Пацканьово,Пацканьово,Середнє,село Середнє, Помпель Мирон селище міського типу Середнє,Мирон Йосипович Помпель, Помпель Мирон Йосипович біографія досьє,Мирон Йосипович,Помпель Мирон Церква, Помпель Мирон Меценат, Помпель Мирон паломництво, Помпель Мирон село Худльово, Помпель Мирон село Чабанівка, Помпель Мирон село Чертеж,депутат,депутат Закарпатской областной рады Мирон Помпель, депутат Закарпатської обласної ради Мирон Помпель,депутат Закарпатської обласної ради Помпель,депутат Закарпатской областной рады Помпель,Закарпатська обласна рада,Середнянська ОТГ,Середнянська селищна рада,УжгородщинаМирон Помпель, Помпель Мирон Ужгород, Помпель Мирон обласна рада, Помпель Мирон депутат обласної ради, Помпель Мирон село Анталовці, Помпель Мирон село Верхня Солотвина, Помпель Мирон село Вовкове,: Мирон Помпель,Ужгородщина
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео