WikiBaza

Битва за НАУ: чи доб’ється справедливості Володимир Ісаєнко – ректор, за яким горою стоять трудовий колектив, студенти і всі небайдужі до української освіти та авіації громадяни?

Битва за НАУ: чи доб’ється справедливості Володимир Ісаєнко – ректор, за яким горою стоять трудовий колектив, студенти і всі небайдужі до української освіти та авіації громадяни?
24872 ПЕРЕГЛЯДІВ

Національний авіаційний університет(НАУ) – це один із найпотужніших авіаційних закладів вищої освіти у світі, в якому навчається близько 25 тисячі студентів, серед яких майже 1500 іноземців з 55 країн світу. Ректор університету – кандидат технічних наук, доктор біологічних наук, професор, Академік Академії наук вищої школи України, Заслужений працівник освіти України - Володимир Миколайович Ісаєнко.

Саме дані пана Володимира Ісаєнко, як ректора, наразі, вказані в довідці університету, і на нашу думку, а також операючись на підтримку трудового колективу, студентів і всіх небайдужих до української освіти та авіації громадян – так повинно бути й надалі.

Вище ми вказали, що пан Ісаєнко в довідці НАУ числиться «наразі» як ректор, і можливо зафіксована нами інформація у формі скріншоту вже найближчим часом зміниться. Та фактично, корекція букв на сайті НАУ, аж ніяк не змінить того, що саме Володимира Ісаєнко й надалі активно підтримуватимуть і обговорюватимуть саме як ректора.   

А тепер щодо самих змін. Нагадаємо, що відповідно до Наказу Міністерства освіти та науки України від 07 жовтня 2020р. №342-к до виконання обов'язків ректора Національного авіаційного університету приступив доктор технічних наук, професор Хращевський Рімвідас Вілімович.

 

Цей наказ за підписом т.в.о Міністра Освіти і науки з першого ж дня викликав колосальне обурення серед громадськості. В свою чергу, звільнений Володимир Ісаєнко отримав колосальну підтримку від трудового колективу, студентів, небайдужих людей та заклики боротись і оскаржувати своє незрозуміле і безпричинне звільнення. Приміром, відкривши сторінку пана Ісаєнко в соціальній мережі Фейсбук перейшовши до коментарів під його викладеним постом ми побачили більше півтори сотні теплих слів в його підтримку, а також заклики у боротьбі до відновлення на посаді.

 

І такі теплі слова підтримки є у кожному пості ректора Володимира Ісаєнко.

Також, окремо варто відзначити  ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, який бореться за свого законного ректора Володимира Ісаєнко, і закликає вище державне керівництво втрутивсь у цей «безпредєл» довкола НАУ: