WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

«КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛОГ». МЕР КЛИЧКО ВИДІЛИВ КОШТИ ОЛЕГУ ЧЕСЛАВСЬКОМУ ДЛЯ АКТИВНОЇ «ЧОРНОЇ» ПІАР КАМПАНІЇ ПРОТИ СЕБЕ?! ЧОМУ ТЕ, ЩО МАЄ НАЛЕЖАТИ КИЯНАМ ПРИСОВОЇВ ІНФОРМАЦІЙНИЙ «КІЛЛЕР»?

«КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛОГ». МЕР КЛИЧКО ВИДІЛИВ КОШТИ ОЛЕГУ ЧЕСЛАВСЬКОМУ ДЛЯ АКТИВНОЇ «ЧОРНОЇ» ПІАР КАМПАНІЇ ПРОТИ СЕБЕ?! ЧОМУ ТЕ, ЩО МАЄ НАЛЕЖАТИ КИЯНАМ ПРИСОВОЇВ ІНФОРМАЦІЙНИЙ «КІЛЛЕР»?
19294 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вибори які відбулись 25 жовтня уже позаду і українці вже потрохи почали забувати весь цей бомонд вічно обіцяючих,  здебільшого зашкварених кандидатів що рвались до омріяного «корита», до грабежів наших з вами грошей. Багато хто із цих недополітиків усвідомивши, що український народ НЕ ОБРАВ їх – швиденько скинули із себе маски кандидатів. І тепер наче й ними(кандидатами) й зовсім не були «рапортують» про нелегітимність виборчого процесу звинувачуючи в цьому практично всіх кого вигідно: чинну владу на чолі із Президентом, виборчі комісії, український народ, і . т. д.

Нещодавно ми уже зупинялись на одній такій фігурі – це кандидат до в депутати до Київської міської ради від партії «За майбутнє» Олег Чеславвський. Після свого фіаско на виборах він називає волевиявлення українців – нелегітимним та звинувачує в цьому чинну владу на чолі з Президентом… «Звісно, а хто ще має бути винним як не Володимир Зеленський і його команда в тому, що народ не хоче бачити пана Чеславського і його партію при владі у Києві?!»


Скріншот: сайт politica.com.ua

 Та ознайомившись детальніше із його передвиборчими обіцянки ми викрили куди цікавіші дані ніж його післявиборча агонія.

Олег Чеславський, навіть не маючи приналежності до влади, уже й так на повному ходу – грабує український бюджет, тобто гроші народу

Візьмемо до уваги його передвиборчий ролик. В ньому кандидат розповідає, що частину свого життя він присвятив розвитку цифрової демократії в Україні, а також що для вирішення проблем громадян створив платформу «СПІЛЬНО».    

Також, часто зустрічається й те, що пан Чеславський розхвалює ще один свій проект для Києва і громадян – це «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛОГ». Та паралельно він замовчує про свій чи не головний проект «FAKEOFF», який створений та функціонує заради медійної «травлі» чиновників і простих громадян, і від якого Чеславський практично «відхрещується».

Його слова про цифрову демократію – нічого спільного з нею НЕ МАЮТЬ!

 НАВПАКИ – він залізаючи в кишені українців створює проекти якими маніпулює людьми! Тобто, за наші ж гроші – він вирішує цілі для особистого збагачення і маніпулювання думкою народу, при тому ж – «вбиває» українців на сторінках своїх псевдо-демократичних проектів!

«КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛОГ»

В розділі «Про проект»  чітко написано:  «Київський Міський Блог - це муніципальний соціальний проект громадянської журналістки, мета якого долучити мешканців столиці України до створення інформаційного ресурсу міста власними зусиллями; створення ресурсу який був створений киянами і для киян.

Київська міська блогова платформа - це цілком соціальний громадянський проект, а тому в нас не має постійних авторів, редакторів і коректорів. Будь-який бажаючий може стати автором проекту…»

Київський міський блог було створено Ukrmedia на чолі із Олегом Чеславським в рамках програми «Kyiv Smart City», яку впроваджено(Kyiv Smart City ) за ініціативи мера Києва Віталія Кличко. Тобто, пану Чеславському було виділено кошти в рамках даної програми для створення як пише в розділі «Про проект» - громадянської журналістки, де кожен зможе опублікувати свої певні новини, запити, тощо. Тобто, все мало бути створено на демократичній основі.

Звісно, за цими параметрами для всіх бажаючих не повинно бути жодних штучних перепон. В загальному «Київський міський блог» - має бути доступний кожному і служити спілкуванням громадян із владою.

Та як насправді!??? Для чого були використані кошти!???

Найперше зазначимо: новини на сайті повністю модеруються «Ukrmedia» на чолі із Олегом Чеславським. Крім того, в умовах користування чітко прописано доволі цікаві пункти:  3.7. Адміністрація не несе відповідальності за: 3.7.3. Спотворення, зміну, втрату Контенту; 3.7.4. Безпеку даних необхідних для доступу Користувача до Сайту; 3.7.5. Несанкціоноване та/або неправомірне використання третіми особами логіна та/або пароля Користувача. Тобто, якщо ваш розміщений контент хтось змінить чи видалить, включаючи адміністрацію сайту – це «нормальне явище». До того ж, Чеславський і КО мають можливість -   8.6. Отримувати доступ до Особистого кабінету Користувача для моніторингу та налаштування роботи Сайту. І це далеко ще не все…

Про яку демократію в громадській журналістиці йде мова, якщо Олег Чеславський і його працівники можуть спокійно скористатись вашим «особистим кабінетом» на сайті, чи приміром видалити або спотворити написаний вами текст??? – і на це йому виділили кошти….

Та все вище – це тільки «квіточки». Відкриймо головну сторінку сайту – що там бачимо?!

Скріншот

А там у всій красі завжди лише  публікації того ж Олега Чеславського, цікаво чи не так: блог для жителів Києва, а перевагами користується – лише одна людина…

Хоча і розмістити статтю новому користувачеві на сайті практично неможливо. Принаймні коли ми пробували це зробити, то стикнулись із тим що при розміщенні публікації з’являлись рекомендації заповнити якісь поля – хоча на цей час усе було прописано як слід.

Цікавий факт виплив переглянувши і проаналізувавши новини і їх авторів!!!    

Вище ми вказували проект Чеславського від якого він «відхрещується» сайт «FAKEOFF», на якому він та його склад журналістів розміщують здебільшого інформацію «жовтого відтінку», а також заказний  «чорний піар».

Так от, Олег Чеславський із «Київського міського блогу» створив сателіт сайту «FAKEOFF». Тобто, «міський блог» на який йому було надано кошти із КМДА Віталієм Кличко – він зробив власним персональним сайтом для вирішення своїх цілей!!! – де ж тут цифрова демократія!???

До того ж, що цікаво як на «FAKEOFF», так і на сторінках «Київського міського блогу» - пан Чеславський усердно «мочить чорнухою» того ж Віталія Кличко, і не тільки…

Та найперше слід зазначити, що в період виборчої кампанії Олег Чеславський зробив із «Київського міського блогу» - сайт персонального самопіару!!! При тому не очорнюючи на своєму шляху конкурентів!


Скріншот

Тепер щодо новин та авторів!!!

Починаючи з першої сторінки крім самого Чеславського там присутні такі автори: Михайло Михайленко, Михайло Рачинський. Розглянемо їхні новини:

1.       Сайт «Київський міський блог», автор Михайло Михайленко, стаття – «Польский трамвай Кличко - история на сто миллионов долларов»


Скріншот

Тепер глянемо на сайт «FAKEOFF», що там ми бачимо?!

 

А там, ця ж стаття – «Польский трамвай Кличко - история на сто миллионов долларов», тільки от автор вже такий собі  Константин Кутепов


Скріншот

Розглянемо ще одну публікацію: сайт «Київський міський блог», автор Михайло Михайленко, стаття: «Кличко подарил Фуксу Киевское метро»


Скріншот

Тепер ця ж стаття на сайті «FAKEOFF» тільки з іншим автором - Денис Ковалев


Скріншот

Так же само, візьмемо будь-яку новину Олега Чеславського. Приміром:  «Олег Чеславский: Мы живем в удивительное время, когда говорить правду стало неприлично».
Додаємо просто скріни із двох цих сайтів:

Ще одна стаття, і знову в центрі уваги Кличко

Зараз у багатьох з’явиться думка, що на цих сайтах відверто «мочать» лише Кличко, то це явно не так! Без різниці, всі хто попадає в «немилість» на сайті «FAKEOFF» - зразу же й така ж стаття з’являється на сайті «Київського міського блогу» - і навпаки. Все що Чеславський і КО роблять – так це підписують різних авторів.

А щодо Віталія Кличко, то кумедна ситуація вийшла: виходить - що він сам проти себе мимоволі заказав собі «чорну» піар кампанію. Адже нагадуємо, кошти виділялись в рамках проекту «Kyiv Smart City» який був ініційований саме мером. Просто склалось так, що Олег Чеславський за ці кошти зробив собі черговий персональний сайт – а не для громадян міста, як це мало бути!!!

Додамо ще декілька порівняльних скрін-шотів, які чітко показують як Олег Чеславський перетворив «Київський міський блог» на площадку для піару партії «За майбутнє». Виходить, виділені кошти для створення сайту для людей – стали просто внеском в передвиборчу кампанію партії «За майбутнє».

 

Цікаво вийшло, мер Кличко добивався того, щоб всі кияни мали спільний сайт, а в результаті дав сайт персонально в руки Олегу Чеславському. Останній на цій платформі влаштував піар собі і своїм однопартійцям, при тому постійно лиючи тонами «бруд» на самого Кличка. 


Скріншот


Скріншот

ПІДКРЕСЛЮЄМО: «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛОГ» СТВОРЕНИЙ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «Kyiv Smart City», яку впроваджено(Kyiv Smart City) за ініціативи мера Києва Віталія Кличко. ОЛЕГУ ЧЕСЛАВСЬКОМУ НА СТВОРЕННЯ ЦЬОГО ПРОЕКТУ БУЛО ВИДІЛЕНО КОШТИ. ЗГІДНО ДАНИХ «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛОГ» МАЄ БУТИ МІСЦЕМ КОМУНІКАЦІЇ ЖИТЕЛІВ КИЄВА!

В РЕЗУЛЬТАТІ МАЄМО НАСТУПНЕ:

-          САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД КОНТРОЛЕМ ОЛЕГА ЧЕСЛАВСЬКОГО І ЯВЛЄЯТЬСЯ САТЕЛІТОМ ІНШОГО ЙОГО ПРОЕКТУ «FAKEOFF» - САЙТУ ОЧОРЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАДЯН

-          САЙТ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПРАКТИЧНО ТІЛЬКИ ГРУПОЮ ОСІБ З ОТОЧЕННЯ ОЛЕГА ЧЕСЛАВСЬКОГО І НИМ ОСОБИСТО. ПРОСЛІДКОВУЄТЬСЯ ЩО НОВИНИ «FAKEOFF» І «КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО БЛОГУ» ЗДЕБІЛЬШОГО ІДЕНТИЧНІ І МОЖУТЬ ПИСАТИСЬ ТА РОЗМІЩУВАТИСЬ ОДНИМИ Й ТИМИ Ж ЛЮДЬМИ

-          «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛОГ» ПІД ЧАС ПЕРЕДВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ ВИКОРИСТОВУВАВСЯ В ОСОБИСТИХ КОРИСЛИВИХ ЦІЛЯХ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ». ПАРАЛЕЛЬНО НА ДАНОМУ САЙТІ КОНКУРЕНТИ ДАНОЇ ПАРТІЇ ВИСВІТЛЮВАЛИСЬ В НЕГАТИВНОМУ ПЛАНІ

-          НА САЙТІ ПОСТІЙНО РОЗМІЩУЮТЬСЯ НЕГАТИВНІ ЗАКАЗНІ НОВИНИ НА МЕРА ВІТАЛІЯ КЛИЧКО, ЯКІ ТАКОЖ РОЗМІЩЕННІ НА САЙТІ «FAKEOFF». ВІДПОВІДНО ДО ТОГО, ЩО САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД КОНТРОЛЕМ ОЛЕГА ЧЕСЛАВСЬКОГО І НОВИНИ НА НЬОМУ РОЗМІЩУЮТЬСЯ НИМ ОСОБИСТО І ЙОГО ОТОЧЕННЯМ МОЖНА ЗРОБИТИ ВИСНОВОК

 ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ ВЕДЕ АКТИВНУ ПІАР КАМПАНІЮ ПО ОЧОРНЕННЮ РЕПУТАЦІЇ МЕРА КЛИЧКО НА ПЛАТФОРМІ ГРОМАДСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ ЩО СТВОРЮВАЛАСЬ ЗА КОШТИ В РАМКАХ  ПРОГРАМИ «Kyiv Smart City»

ПИТАННЯ: ДЛЯ КОГО СТВОРЮВАЛАСЬ ПЛАТФОРМА НА ЯКУ ВИДІЛЯЛИСЬ КОШТИ З БЮДЖЕТУ – ДЛЯ ЖИТЕЛІВ КИЄВА???

ТО ЧОМУ ТОДІ ВОНА ЗАРАЗ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЛИШЕ ПРАКТИЧНО ОЛЕГОМ ЧЕСЛАВСЬКИМ??? НЕВЖЕ ЦЕ ПІД ЙОГО ОСОБИСТІ ПОТРЕБИ ВИДІЛЯЛИ КОШТИ???

ДАЛІ БУДЕ…

Теги: Мер Кличко,Кличко, Виталий Кличко,Виталий Кличко Википедия, мэр Киева Виталий Кличко ,Мэр,мэр Киева,Імітатор-русофоб Олег Чеславський,Олег Чеславський,За майбутнє,FAKEOFF,Вибори Київська міська рада,Київська міська рада, вибори,Чеславський вибори,Чеславський сайт,сайт фейкофф,чеславский олег,FAKEOFF Чеславский,Олег Чеславский,блогер,журналист,шут,проплаченный шут,Юрий Бирюков, Янина Соколова, Мирослав Олешко, Андрей Луганский, Андрей Карпов,Полтава,Киев,Андрей Полтава,Андрей Карпов Википедия,Андрей Серебрянский,Андрей Луганский Википедия,Юрий Бирюков Википедия, Петр Порошенко,Петр Алексеевич Порошенко,Петр Порошенко Википедия,Украина,борьба с российской пропагандой,российская пропаганда,Порошенко ,Чеславский,выборы в Украине,выборы,Песков,Путин,Дмитрий Песков,Владимир Путин,пресс-секретарь Песков,Держдеп США,ЕС,Виктор Медведчук,Медведчук,Виктор Медведчук Википедия,НАТО, Владимир Александрович Зеленский, Владимир Зеленский,Президент Владимир Зеленский,Президент Зеленский,Президент Украины,Президент,Игорь Коломойский,Коломойский ,Игорь Коломойский Википедия,Владимир Зеленский Википедия,Донбасс,Бойко ,Тимошенко,порохобот,порохоботы,адепты Порошенко,Пропаганда,Чеславський сайты,фейк,Фейкомет Олег Чеславський,фейкомет ,проплаченный фейкомет,проплаченный фейкомет Олег Чеславський,Київський Міський Блог,Київська міська блогова платформа,Kyiv Smart City,мер Києва Віталій Кличко, Михайло Михайленко, Михайло Рачинський, Константин Кутепов,Денис Ковалев
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео