WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

КРАЩИЙ ДИЗАЙНЕР ІНТЕР’ЄРІВ ТА ЛАНДШАФТІВ – ІРИНА КИРИЄВСЬКА ОТРИМАЛА ЧЕРГОВУ ВИЗНАЧНУ ПРЕМІЮ. FASHION LIFE AWARDS 2020.

КРАЩИЙ ДИЗАЙНЕР ІНТЕР’ЄРІВ ТА ЛАНДШАФТІВ – ІРИНА КИРИЄВСЬКА ОТРИМАЛА ЧЕРГОВУ ВИЗНАЧНУ ПРЕМІЮ. FASHION LIFE AWARDS 2020.
29238 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ірина Кириєвська уже багато років успішно працює дизайнером інтер’єру та ландшафту, очолює власну дизайн-студію Kirievskaya Design. За роки практики нею реалізовано безліч об'єктів як інтер'єру так і ландшафту в Україні і за кордоном. У портфоліо десятки реалізованих проектів. Роботи виконані в різних стильових напрямках, але улюбленими стилями в розробці залишаються Ар-Деко, Неокласика, Мінімалізм, Еклектика.

І ось буквально на днях, 7 листопада в рамках щорічноїпремії FASHION LIFEAWARDS 2020 неперевершений талант Ірини Кириєвської був справедливо відзначений Дипломом «КРАЩИЙ ДИЗАЙНЕР ІНТЕР’ЄРІВ ТА ЛАНДШАФТІВ».

Переможці номінацій: Мізрах Ігор, Кірієвська Ірина, Булавченко Олександр, Корнієнко Марина. А також ведучі Ксанті і Андрій Карпов

Нагадуємо, 7 листопада у столичному клубі SKYBAR пройшла церемонія нагородження FASHIONLIFEAWARDS 2020 та щорічний національний конкурс краси MiniMiss & MissisQueenBeauty 2020. До складу поважного та незалежного журі конкурсу увійшли Олександр Омельченко, Любов Березорудська, надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні - AlexLenarts, Анастасія Нікітіна, Олег Сайко, Інеса Баланчівадзе-Звінська, Олеся Тарасенко, Ксенія Кейван. Проект відзначив успішних, красивих та сучасних особистостей і кращі компанії України, які досягли найбільших висот у 2020 році. Ведучими свята стали шоумен, співак, актор та модель - Андрій Карпов та співачка і українська гречанка, актриса і фото модель - Ксанті.

Скріншот: сайт unt.ua

Варто підкреслити, що для Ірини Кириєвської – це вже друга нагорода за доволі короткий проміжок часу. Так, 19 вересня у великому залі ресторанно-готельного комплексу KNZS міста Київ відбулась щорічна всеукраїнська премія CelebrityAwards 2020, під час якої дизайнер інтер'єру та ландшафту Ірина Кириєвська отримала визначну премію - «Дизайнер року».

Скріншот: сайт politica.com.ua

Авторські проекти Ірини Кириєвської відрізняються тим, що кожен об'єкт комплектується індивідуально, з урахуванням нових тенденцій, які дизайнери отримують на європейських виставках! Основними принципами, якими керується в роботі геніальна дизайнер  являються - комфорт і функціональність у всьому.

«Ірина Кириєвська – один із найкращих дизайнерів інтер'єру та ландшафту нашої держави» - саме так про неї відзиваються клієнти дизайн-студії KirievskayaDesign. Також, звісно, це підтверджують і її численні нагороди.

Скріншот: сайт design-ki.com

KirievskayaDesign – це дизайн інтер'єру і ремонт "під ключ", економія часу, бюджету і уникнення помилок при ремонті. KirievskayaDesign розробляє інтер'єри, які відображають характер і спосіб життя замовника, зберігаючи його час і з огляду на всі тонкощі. Основні принципи реалізації проектів - це комфорт, зручність і функціональність у всьому.

Скріншот: сайт design-ki.com

KirievskayaDesign – це робота в повному обсязі: архітектурне проектування, розробка дизайн-проекту, комплектація, авторський нагляд і будівельні роботи "під ключ".

Скріншот: сайт design-ki.com

KirievskayaDesign Сайт

Сторінка у Фейсбук

 

Сторінка в Іnstagram

Теги: FASHION LIFE AWARDS 2020,премія FASHION LIFE AWARDS 2020,KirievskayaDesign,Ірина Кириєвська,Мізрах Ігор,дизайн,дизайн інтер'єру,ремонт під ключ,Ксанті,Андрій Карпов,премія дизайнер року,дизайнер Ірина Кириєвська,Ирина Кириевская,Kirievskaya Design,Celebrity Awards 2020,премия Celebrity Awards 2020,Дизайнер року,Дизайнер інтер'єру та ландшафту Ірина Кириєвська,Дизайнер Ірина Кириєвська,інтер’єр,інтер'єр та ландшафт,Дизайнер ,Дизайнер інтер'єру,інтер'єр,Ландшафт,Дизайнер ландшафту,Дизайнер інтер'єру Ірина Кириєвська,Дизайнер ландшафту Ірина Кириєвська,Кириєвська,Україна,Украина
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео