WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Банда шахраїв: працівниця Мінюсту Биковська, її чоловік Михайло та Ілля Гзоїм причетні до афер Олега Чеславського?

Банда шахраїв: працівниця Мінюсту Биковська, її чоловік Михайло та Ілля Гзоїм причетні до афер Олега Чеславського?
29181 ПЕРЕГЛЯДІВ

В нашій державі напевне не знайдеться людини яка б зуміла конкурувати з Олегом Чеславським за кількістю проектів у сфері журналістики та ІТ-технологій. Правда акцент тут лише на слові «кількістю», адже якщо взяти до уваги якість – то її просто НЕМАЄ! Кожна доросла людина та навіть школяр, без особливих аналітичних зусиль з легкістю зроблять висновок: його творіння важко назвати повноцінними проектами! Розрекламовані самим Чеславським «Спільно», «Київський міський блог», Smart ID, Fondom, СпільноДія, Центр експертів "ICC Ukraine", Advertising Media, robot.red, Всеукраїнський Громадський Бюджет, Media Teenz, і . т . д. – це всього лиш «мильні бульбашки які лопають одна за одною». У більшості цих проектів уже навіть сайти неактивні. Крім того, наявним доказом, що ці проекти нічого собою не являють – є один і то й же, спільний номер телефону. Зрозуміло, якщо б проекти були дієві і затребувані – то аж ніяк по одному номеру не можна було б вирішувати щоденні справи!!!

 

АЛЕ ДЛЯ ЧОГО ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ СТВОРЮЄ ЦІ ПСЕВДО-ПРОЕКТИ, ЯКЩО ВОНИ ПРАКТИЧНО НІЧОГО СОБОЮ НЕ ЯВЛЯЮТЬ ТА НЕ НЕСУТЬ ЖОДНОЇ КОРИСТІ ГРОМАДІ???

ВІДПОВІДЬ ДОВОЛІ БАНАЛЬНА – ЗАРАДИ ПЕРСОНАЛЬНОГО ЗБАГАЧЕННЯ ШЛЯХОМ ВИДУРЕННЯ КОШТІВ НА ПРОЕКТИ У ДОВІРЛИВИХ ГРОМАДЯН ТА ОРГАНІЗАЦІЙ. 

Олег Чеславський роками створює собі фейкову біографію великого спеціаліста у сфері ІТ-технологій, провідного журналіста та громадського діяча. Він приписує собі неіснуючу співпрацю із цілим рядом як українськими, так і закордонними організаціями, незаконно використовує державні символи та адреси державних установ. Так, приміром на початку листопада журналістами нашої редакції було викрито шахрайство: сайт «Київський міський блог» він подавав суспільству як платформу КМДА, незаконно використовував Герб міста Київ та адресу мерії міста.

 

Зрозуміло, що як би не розхвалював та не піарив себе Олег Чеславський  - без допомоги солідних друзів видурювати гроші на фейкові проекти не під силу навіть такому бравому «фейко-розпилювачу» . 

Заступник начальника відділу політики публічних закупівель департаменту сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Биковська Ірина Борисівна, її чоловік - Биковський Михайло Вікторович, а також Віце-президент з питань міжнародного маркетингу ICC Ukraine (Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати) Гзоім Ілля Володимирович – активно допомагають Олегу Чеславському знаходити нові цілі для отримання коштів на чергові псевдо-проекти. Тобто, допомагають одурювати людей заради персонального збагачення. 

Для своїх цілей Гзоім Ілля Володимирович та Биковський Михайло Вікторович 9 вересня 2019 року створили разом із Олегом Чеславським - "СМАРТ АЙ ДІ ТЕХНОЛОДЖИ" (Код ЄДРПОУ 43227066)

 

Гзоім Ілля Володимирович являється Віце-президентом з питань міжнародного маркетингу  Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати.

 

ЦЕ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ  ICC Ukraine І ЗНАХОДИТЬСЯ ВІН ЗА ІНТЕРНЕТ-АДРЕСОЮ  iccua.org

А ЦЕ РОЗДІЛ ДЕ ЗАЗНАЧЕНІ РАДНИКИ, СЕРЕД ЯКИХ - Гзоім Ілля, АЛЕ НЕМАЄ – Олега Чеславського…

 

 

А ТЕПЕР ГЛЯНЕМО НА ІНШИЙ САЙТ, ЦІЛКОМ СХОЖИЙ – АЛЕ ІНШИЙ! СТВОРЕНИЙ УЖЕ ОЛЕГОМ ЧЕСЛАВСЬКИМ! ВІН ЗНАХОДИТЬСЯ НАВІТЬ ЗА СХОЖОЮ ІНТЕРНЕТ-АДРЕСОЮ -  icc.org.ua

І ТЕПЕР ГЛЯНЕМО В РОЗДІЛ РАДНИКИ НА САЙТІ ЧЕСЛАВСЬКОГО:

 

А ТУТ ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ УЖЕ ЗАЗНАЧЕНИЙ як - радник з питань цифрової трансформації

ЩО ЦЕ І ЯК РОЗУМІТИ??? НЕВЖЕ ЦЕ ТАКЕ Ж ШАХРАЙСТВО ЯК І З «КИЇВСЬКИМ МІСЬКИМ БЛОГОМ»?

НАРАЗІ СТВЕРДЖУВАТИ НЕ БУДЕМО, АЛЕ ОБОВЯЗКОВО ВИЯСНИМО!!! КРІМ ТОГО, ДО ЦЬОГО МОЖЕ БУТИ ПРИЧЕТНИЙ - Гзоім Ілля Володимирович.

В загальному, пан Гзоім наразі активно долучився до створення псевдо-платформ Чеславського. Адже зважаючи на мало-ефективність його проектів – навряд, що сайт icc.org.ua (Чеславського) принесе якусь користь  Українському національному комітетові Міжнародної Торгової Палати. Але кошти то на нього витрачені і осіли давно у кишенях Чеславського, і можливо  Гзоіма

Щодо Михайла та Ірини Биковських, то за допомогою  Заступниці начальника відділу політики публічних закупівель департаменту сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Олег Чеславський може вільно ставати першо-утримувачем тендерів у сфері ІТ-технологій. Та можуть бути ситуації, коли тендери навіть не оголошуючи – віддають на користь Чеславського, Биковського та Гзоіма

 

Якщо в загальному, то бачимо, що із цих осіб утворилась «непогана» команда яка на протязі довгого періоду просуває один за одним свої псевдо-проекти.

Також варто звернути увагу й на декларацію Ірини Биковської, в якій уже стандартно для чиновників високого рівня вкрай мало задекларовано майна. Квартира у 59,9 кв. м. зареєстрована на просторінню особу, автомобіль ВАЗ  21063,  1987 року випуску - на чоловіка. Грошових заощаджень - сукупно трохи більше 10 тис. доларів і майже 9 тис. грн на двоїх. А також заробітня платня Ірини Биковської в Міністерстві -   389 143 грн, і 470 871 грн – дохід чоловіка від підприємницької діяльності.

 

Чесно говорячи, доволі сумнівна декларація: без житла та із авто ВАЗ 21063 при доході більше 860 тис. грн… До того ж у декларації не вказане спільне із Чеславським і Гзоімом ТОВ "СМАРТ АЙ ДІ ТЕХНОЛОДЖИ".

По всій видимості: Олег Чеславський, Ірина та Михайло Биковські, а також Гзоім Ілля створили доволі цікаву та продуману схему «розводу та кидалова» людей й організацій на чималі суми коштів. Олег Чеславський за допомогою вищезгаданих осіб отримує замовлення на проекти, які в результаті виконує лише для «відводу очей», тобто практично ніяк. І як довго це ще буде продовжуватись???

Автор : Кирило Петров  

Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами. Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. 

 

Теги: Юрий Алексеевич Захаров,Олександр Райський,Олег Чеславський,Чеславський сайт,FAKEOFF,сайт FAKEOFF,Укрмедиа,КГГА,Олег Чеславский,Чеславский,FAKEOFF Чеславский,Юрий Захаров,Захаров сайты,интернет вымогательство ,Киевский городской блог,Андрей Ермак, Владимир Зеленский, Виталий Кличко,Александр Райский,Кэйт,Катерина Чеславская,Екатерина Чеславская,Вибори Київська міська рада,Київська міська рада, вибори,Чеславський вибори,сайт фейкофф,За майбутнє,чеславский олег,блогер,журналист,шут,проплаченный шут,Юрий Бирюков, Янина Соколова, Мирослав Олешко, Андрей Луганский, Андрей Карпов,Полтава,Киев,Андрей Полтава,Андрей Карпов Википедия,Андрей Серебрянский,Андрей Луганский Википедия,Юрий Бирюков Википедия, Петр Порошенко,Петр Алексеевич Порошенко,Петр Порошенко Википедия,Украина,борьба с российской пропагандой,российская пропаганда,Порошенко ,выборы в Украине,выборы,Песков,Путин,Дмитрий Песков,Владимир Путин,пресс-секретарь Песков,Держдеп США,ЕС,Виктор Медведчук,Медведчук,Виктор Медведчук Википедия,НАТО, Владимир Александрович Зеленский,Президент Владимир Зеленский,Президент Зеленский,Президент Украины,Президент,Игорь Коломойский,Коломойский ,Игорь Коломойский Википедия,Владимир Зеленский Википедия,Донбасс,Бойко ,Тимошенко,порохобот,порохоботы,адепты Порошенко,Пропаганда,Чеславський сайты,фейк,Фейкомет Олег Чеславський,фейкомет ,проплаченный фейкомет,проплаченный фейкомет Олег Чеславський,Юрій Захаров ,Олександр Олександрович Райський,Каримов Олександр,Юрій Захаров сайт,шахрайство,вимагання,інтернет вимагання,Юрій Захаров,Захаров, цинічний кіллер, цинічний кіллер Юрій Захаров,цинічний кіллер Захаров,кіллер,Інтерпол,екс кандидат у Народні депутати Дмитро Торнер ,екс кандидат у Народні депутати ,Дмитро Торнер,Торнер,Дмитрий Торнер,Торнер Дмитро Григорович,Репортери без кордонів,Міжнародна правозахисна організація "Репортери без кордонів" ,бывший Президент Украины,бывший Президент Украины Петр Порошенко,СМИ,АП,Борис Ложкин,Ложкин,Борис Ложкин Википедия,Тарас Чорновил,Тарас Чорновил Википедия,Чорновил,Мер Кличко,Кличко,Виталий Кличко Википедия, мэр Киева Виталий Кличко ,Мэр,мэр Киева,Імітатор-русофоб Олег Чеславський,Київський Міський Блог,Київська міська блогова платформа,Kyiv Smart City,мер Києва,епов,Денис Ковалев,Дмитро Середа,Середа,Голос нации, Герб Києва,Герб,Вячеслав Бондаренко,блогер Вячеслав Бондаренко,Бондаренко,Зам Департаменту публічних закупівель Ірина Биковська,Ірина Биковська,Биковська,Михайло Биковський,Биковський,Віце-президент ICC Ukraine Ілля Гзоім,ICC Ukraine Ілля Гзоім,ICC Ukraine ,Ілля Гзоім,Гзоім,«Спільно», «Київський міський блог», Smart ID, Fondom, СпільноДія, Центр експертів "ICC Ukraine", Advertising Media, robot.red, Всеукраїнський Громадський Бюджет, Media Teenz,КМДА,Київ ,Україна,Міністерство розвитку економіки,економіка,Экономика,Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати,Міжнародна Торгова Палата,Гзоім Ілля Володимирович,Биковський Михайло Вікторович,ТОВ "СМАРТ АЙ ДІ ТЕХНОЛОДЖИ"
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео