WikiBaza

БЕЗЗАКОННЯ ПРОЦВІТАЄ: ДМИТРА ПОНОМАРЕНКО, ЗАТРИМАНОГО ЗА ВАЖКІ ЗЛОЧИНИ – ВИПУСТИЛИ ІЗ СІЗО! А ЧИ НЕ ПРИЙДЕ «ЗАВТРА» ВІН У ВАШ ДІМ? ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖУРНАЛІСТІВ ТА НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН!!!

БЕЗЗАКОННЯ ПРОЦВІТАЄ: ДМИТРА ПОНОМАРЕНКО, ЗАТРИМАНОГО ЗА ВАЖКІ ЗЛОЧИНИ – ВИПУСТИЛИ ІЗ СІЗО! А ЧИ НЕ ПРИЙДЕ «ЗАВТРА» ВІН У ВАШ ДІМ? ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖУРНАЛІСТІВ ТА НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН!!!
16488 ПЕРЕГЛЯДІВ

На превеликий жаль, початок 2021 року здебільшого дивує українців неприємними та навіть жахливими новинами. Підвищення цін на газ, світло, комунальні послуги – це лише мала частка із всього жахіття, що зараз відбувається у нашій державі. Паралельно із відвертим знущанням над народом тарифним геноцидом, в Україні процвітає кричуще БЕЗЗАКОННЯ!!!

Не так давно, а саме на при кінці 2020 року, 10 грудня оперативники Департаменту стратегічних розслідувань та управління стратегічних розслідувань в місті Києві, слідчі Головного слідчого управління Нацполіції та поліції Києва за силової підтримки КОРД та роти особливого призначення, під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора України – провели блискучу операцію по затриманню потужної транснаціональної злочинної організації. ОЗУ обґрунтовано підозрюються у скоєнні кількох фактів вимагання коштів та викрадення людей із метою викупу або вчинення певних дій на користь зловмисників чи інших осіб. Суми, які вони вимагали - коливалися від 20 000 гривень до 800 000 доларів США 


Згідно даних Національної поліції- за результатами проведення трьох етапів поліцейської спецоперації було затримано лідера та дев’ять учасників, ще двох - оголошено у розшук. 

Як виявилось, одним із затриманих, а також співорганізатором, лідером ОЗУ являється Пономаренко Дмитро Валерійович 1972 року народження.

 

10 грудня 2020 року Пономаренко Д.В. був затриманий в порядку ст. 208 КПК України та йому було повідомлено про підозру за 

  • частиною 4 Статті 28 ККУ (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) – «злочин визнається вчиненим злочинною організацією, якщо він скоєний стійким ієрархічним об'єднанням декількох осіб (п'ять і більше), члени якого або структурні частини якого за попередньою змовою зорганізувалися для спільної діяльності з метою безпосереднього вчинення тяжких або особливо тяжких злочинів учасниками цієї організації, або керівництва чи координації злочинної діяльності інших осіб, або забезпечення функціонування як самої злочинної організації, так і інших злочинних груп»;
  • частиною 2 Статті 255 ККУ (Створення злочинної організації) – «Звільняється від кримінальної відповідальності особа, крім організатора або керівника злочинної організації, за вчинення злочину, передбаченого частиною першою цієї статті, якщо вона добровільно заявила про створення злочинної організації або участь у ній та активно сприяла її розкриттю(інкримінована - частина 2). Додаємо частину першу для розуміння трактування частини 2 цієї статті:  «Створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, а також керівництво такою організацією або участь у ній, або участь у злочинах, вчинюваних такою організацією, а також організація, керівництво чи сприяння зустрічі (сходці) представників злочинних організацій або організованих груп для розроблення планів і умов спільного вчинення злочинів, матеріального забезпечення злочинної діяльності чи координації дій об'єднань злочинних організацій або організованих груп -караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років»(частина 1 статті 255) .
  • частиною 4 Статті 189 ККУ (Вимагання) – «Вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою, або поєднане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження, - карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна».

Також за Дмитром Пономаренком, як учасником та співорганізатором числиться порушення статті 146 ККУ -  «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини».

А ще: Стаття 171 ККУ «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів» та Стаття 345-1 ККУ  «Погроза або насильство щодо журналіста». 

Як бачимо, доволі серйозний перелік статей, згідно яких рішенням Дарнцького суду м. Києва 11 грудня 2020 року Д.В. Пономаренко обрано запобіжний захід -  утримання під вартою без права внесення застави!

  • Але на превеликий жаль, напевне - вся справедливість «Феміди» таки вичерпалась у все тому ж 2020 році…   
  • Адже у 2021 році - Київський апеляційний суд на чолі із суддею Глиняний Віктор Петрович - випустив Пономаренка Д.В., організатора злочинного угрупування в кількості 25 чоловік – практично на свободу!!!

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ???... ЩО ЗА БЕЗПРЕЦЕДЕНТНЕ ТА РЕЗОНАНСНЕ РІШЕННЯ??? ЧОМУ В УКРАЇНІ ПРОЦВІТАЄ БЕЗЗАКОННЯ???

Суддя Київського апеляційного суду Глиняний Віктор Петрович своїм рішенням випустив Пономаренко із СІЗО під цілодобовий домашній арешт. ЧИМ ВІН КЕРУВАВСЯ В ПРИЙНЯТТІ ТАКОГО РІШЕННЯ??? А МОЖЛИВО , ПРАВЕЛЬНІШЕ, ЗАДАТИ ПИТАННЯ – «КИМ ВІН КЕРУВАВСЯ???»…  

Адже, оперуючи інкримінованими статтями, в частості частиною 2 Статті 255 ККУ – Пономаренко Д. В., як  організатор або керівник злочинної організації навіть при добровільній заяві про створення злочинної організації або участь у ній та активному сприянню розкриттю ОЗУ – НЕ звільняється від кримінальної відповідальності. Тобто, до рішення судді Глиняного є дуже багато питань, адже воно ніщо інше, як – плювання українцям в лице. Суцільне БЕЗЗАКОННЯ!!!

Щодо Дмитра Пономаренко, відомого ще як «ДітріхКатренко, Борисфен», то він являється доволі відомою постаттю у ще цілому ряді злочинів.  

Скріншот: сайт press-ua.media

Особливо варто відзначити його зв'язок із екс Головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом та його правою рукою Андрієм Філюком. До речі, батьком Андрія Філюка являється ніхто інший, як сам – Петро Тодосьович Філюк, суддя Конституційного Суду УкраїниІ якщо розглянути такі доволі серйозні зв’язки Пономаренко, то теоретично можна представити - чому його зараз випустили під домашній арешт…

Скріншот: сайт sxemy.com

 Не потрібно забувати й те, що Дмитро Пономаренко в ролі «торпеди» допомагав Анатолієві Матіосу та його «підданим» сфальсифікувати справу проти відомого громадського діяча, Члена Спілки журналістів України, шеф-редактора журналу «Персона.ТОП» - Ігоря Аркадійовича Мізраха  

В решті решт, Дмитро Пономаренко за розкриття своїх злочинів Ігорем Мізрахом - 10 вересня 2020 року разом із групою осіб чеченської зовнішності вчинив напад на журналіста під час виконання редакційного завдання!!! Нагадаємо, що за такий злочин передбачено кримінальну відповідальність за статтями 171 і 345-1 Кримінального Кодексу України.  

Скріншот: сайт politica.com.ua

Варто підкреслити, що журналіст Мізрах Ігор й по сьогоднішній день активно займається розслідуваннями щодо можливих злочинів Д. Пономаренко та А. Матіоса і його команди екс військових прокурорів. Зокрема, він активно слідкує за ситуацію довкола затримання Пономаренко та одним із перших просигналізував про свавілля та беззаконня, щодо ситуації про звільнення за важкі злочини із СІЗО агента «Дітріха».  

Ігор Мізрах робить важливу справу, щоб злочинці були покарані згідно чинного Законодавства. Крім того, у цій боротьбі до нього щоденно долучаються сотні небайдужих громадян, журналістів, громадських діячів. Але як бачимо, що в даний час беззаконня все ж процвітає!!! А тому нас, не байдужих громадян, зокрема журналістів на цьому «полі бою» має ставати з кожним днем все більше і більше.

НЕ ДАМО ЗЛОЧИНЦЯМ РОЗГУЛЮВАТИ НА СВОБОДІ!  ДАВАЙТЕ НАРЕШТІ ОБЄДНУВАТИСЬ – А НЕ ЖИТИ ПО ПРИНЦИПУ «НАША ХАТА СКРАЮ»!!!  АДЖЕ «ЗРАНКУ» ВОНИ МОЖУТЬ ПОСТУКАТИ І У ВАШІ ДВЕРІ!!!

Шановні журналісти, активісти й небайдужі жителі України: від імені редакції просимо максимальний репост цієї статті у соціальних мережах, а також перепублікації на сторінках інформаційних сайтів! Поборемо злочинців разом, адже більше нікому!!!

Долучайтесь!!!
З повагою журналістський колектив «МЕДІА ХОЛДИНГУ ПОЛІТИКА». 

Теги: Пономаренко Дмитро Валерійович,Глиняний Віктор Петрович,судя Глиняний Віктор Петрович,Дітріх, Агент Дітріх,Катренко,Борисфен,Петро Тодосьович Філюк, Матіос, Андрій Філюк,судья Філюк, Дмитро Пономаренко,Мізрах Ігор,ОЗУ,Мизрах,Игорь Мизрах , Мизрах Игорь Аркадьевич,Пономаренко,Глиняний,Дитрих,Агент Дитрих,Дмитрий Пономаренко Дитрих,Филюк, Анатолий Матиос,Матиос,Анатолий Матиос Википедия
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - Wikibazainfo@gmail.com

Мої відео