WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Зради та злочини Анатолія Матіоса

Зради та злочини Анатолія Матіоса
7521 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній Головний військовий прокурор Анатолій Матіос на телеканалі Мураєва "НАШ" нарешті підтвердив те, про що я писав два роки тому: він і є той щур в оточенні Порошенка, який здав Свинарчука Бігусу. Вам чудово відоме моє ставлення до ПП та його «чучундр», але ще більше я ненавиджу підступність та  зрадників. 

Ця історія має щонайменше два аспекти: кримінальний та етичний. Почнімо з першого. 

Дії Матіоса, який злив матеріали НСРД та кримінальних проваджень, мають ознаки одразу кількох злочинів. Перший - ч.1 ст. 182 КК, тобто незаконне збирання, зберігання та поширення конфіденційної інформації про особу. 

Далі, Матіос каже, що він злив інфу журналістам, щоб через резонанс змусити НАБУ вчинити певні слідчі дії, в результаті чого НАБУ затримало осіб та оголосило підозри, і це 2 ст.343 КК за ознаками втручання в діяльність працівника правоохоронного органу - це другий злочин. 

Також, нагадую, на момент зливу інформації Матіос був заступником Генпрокурора, а відповідно мав би дати їй процесуальний хід, а не гратися в політику. Тобто фактично він покривав тяжкі та особливо тяжкі злочини, що також є злочином, передбаченим ч.1 ст.396 КК.

Що стосується етичного аспекту, то мені важко повірити в благі наміри істоти, яка продала всі економічні справи Януковича, кришувала конвертаційні цехи в зоні АТО та кинула за ґрати більше добровольців, ніж росіяни з сепарами. Він - банальний зрадник, який використав політичну боротьбу та втрутився у президентські вибори виключно заради крісла Генпрокурора. Школа підступності ім.Льовочкіна, заступником якого Матіос працював у добу Януковича (і мав бути люстрований), далася взнаки. 

Також Матіос мав би стати об‘єктом американських санкцій, адже саме його підлеглий прокурор Кулик разом з Деркачем та Дубінським здійснював втручання у внутрішньополітичний процес США. Санкції щодо Кулика цілком зрозумілі, але ж він не сам ухвалював рішення, а з Матіосом та Луценком.

Отже якщо Свинарчук врешті-решт опиниться за ґратами, буде цілком логічно побачити разом з ним в камері Матіоса.

Автор: Сергій Іванов

censor.net

Теги: Анатолій Матіос,Свинарчук,Головний військовий прокурор,Військова Прокуратура, Матіос, Анатолий Матиос,Матиос,Анатолий Матиос Википедия,Гладковский,Олег Гладковський,прокуратура,Военная прокуратура,НСРД,Деркач,Дубінський, Олександр Дубінський,Кулик,США
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео