WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

«За кожним заходом сонця – йде його схід», - Марина Корнієнко. Премія «Родина року» - інтерв’ю із нагородженою учасницею в категорії «Мама року»

«За кожним заходом сонця – йде його схід», - Марина Корнієнко. Премія «Родина року» - інтерв’ю із нагородженою учасницею в категорії «Мама року»
1678 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, 18 березня у розкішному Event Hall Regent Hill нашої столиці відбулося урочисте нагородження переможців почесної премії “Родина року”-2021.  Головною метою заходу було нагадати суспільству, що кожна родина – важлива і особлива, а сімейні цінності насправді безцінні і саме це запорука відродження та розквіту нації. А сама церемонія, на якій було відзначено нагородами більше сорока номінантів, вразила гостей вишуканістю та витонченістю. «Родина Року»-2021 стала справжнім святом щирості, любові та єдності. 

До складу зіркового журі проекту увійшли: Ольга Сумська, Олег Пінчук, Марина Кінах, Михайло та Валерія Присяжнюки, Михайло Ларін, Світлана Вольнова, Вʼячеслав та Ірина Дюденко та Владлен Неклюдов, Олександр Вознюк, Наталя Ритвіна, Іван Степурін та Юлія Гершун. Розважав гостей відомий ведучий та шоумен Дядя Жора (Вадим Мичковський). А нагороджували переможців премії DZIDZIO, Святослав та Христина Гринчуки, Євген Клопотенко, Ольга Атанасова, Олександр Прохоров, Віталіна Ющенко, В’ячеслав Соломка, Катерина Файн, Ірина Бактиая та інші.

Усі нагороджені номінанти безперечно варті своїх отриманих почесних премій, адже кожен уособлює в собі надзвичайно потрібні в наш час, величні якості сімейних цінностей. Серед номінантів почесну премію«Мама року» отримала Марина Корнієнко.

 

Марина Корнієнко – засновник та керівник Громадської організації  "УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС ЖІНОК". Все своє життя вона присвячує своїй сім’ї, дітям та боротьбі за права сиріт і дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. У своїй діяльності Марина Корнієнко часто підкреслює , що  в наш час проблема у багатодітних сім’ях не тільки у продовольстві, чи приміром, отриманні нормальної медичної допомоги – а перш за все у відсутності широких знань у сфері своїх прав та обов’язків держави у їх виконанні. Тобто, люди не знають, що держава згідно Законів повинна забезпечувати їх тим чи іншим ресурсом. Тому, у своїх публікаціях вона часто звертає увагу  саме на ті Законодавчі норми на яких українці не концентрують свою увагу, і без використання яких можна зазнати певних матеріальних втрат. 

«Без сім'ї немає щастя, без неї немає й щирої любові. А ще це саме те життєве середовище, де дитина повинна вчитися добру. Тому сім'я - це найбльше щастя, що ми маємо у земному житті. А коли сім'я велика, то й щастя – набагато більше»  резюмувала на одній із своїх зустрічей із багатодітними сім’ями журналіст, громадський діяч, меценат Марина Корнієнко.

Марина Корнієнко– це уособлення сильної, щирої, люблячої матері в українській сім’ї. Та чи не найважливішою її рисою є те, що свої материнську любов вона несе дітям та сім’ям які потребують допомоги. Вона будучи успішною жінкою з безліччю особистих і родинних турбот встигає дбати про оточуючих.

Марина Корнієнко безперечно заслуговує гордо носити почесне звання «Мама року». Саме тому журналісти нашої редакції не вагались у виборі співрозмовника для інтерв’ю, а сама ж Марина привітно відгукнулась на наш запит та запросила в гості.     

Марино, щиро вдячні Вам за те зголосились поспілкуватись та за запрошення у свій дім. Зразу ж хочемо підмітити, що тут відчувається тепла сімейна атмосфера. Бачимо, що діти практично ні на крок не відходять від Вас.  

Дякую, завжди рада поспілкуватись, особливо на тематику родинних цінностей, адже в житті кожної жінки є важлива мета – дбати про міцність сім’ї та виховувати щасливих, здорових діточок. Крім того, такі інтерв’ю дають можливість донести суспільству надзвичайно важливі питання та проблематику, що існують, нажаль, у багатьох українських сім’ях.

Ви маєте на увазі проблеми, з якими стикаються українські багатодітні та малозабезпечені сім'ї і діти, обділені батьківською турботою і любов'ю?

Так, звісно! Я вважаю, що непотрібно марнувати жодного шансу, щоб донести найперше до нашої влади, а також до небайдужих людей, питання які потребують негайного вирішення щодо нормального стану життя сімей та дітей-сиріт, які потребують допомоги. Вибачте, от Ви як людина, журналіст колись замислювались над тим, що в Україні проживає порядка 350 тисяч багатодітних сімей, а серед них більше половини являються малозабезпеченими і потребують допомоги? Чи приміром згідно офіційної статистики в нашій державі проживає більше 30 тисяч дітей-сиріт?...

Шокуючі цифри…

А всі вони нічим не гірші за нас з вами, навіть навпаки серед цих сімей та дітей є надзвичайно прекрасні люди, які так як і ми та наші діти мають свої мрії та потреби. Тільки от, на превеликий жаль, наші можновладці та заможні люди які мають ресурси допомогти мало вникають у їхнє життя. Та що можна говорити, коли політики та чиновники усіх рівнів з телеекранів горлають про те, що потрібно збільшувати народжуваність у державі, а покидаючи студії призначають мізерні виплати соціальної допомоги таким сім’ям. От приміром допомога дітям із малозабезпечених сімей з січня 2021 року віком до 6 років становить навіть не 2500 грн, а з 6 до 18 – порядка 3100 грн. Скажіть, чи реально в наш час ці кошти є достатніми для нормального життя дитини?! Звісно, що ні, але з іншого боку добре, що хоч такі суми передбачені. Та тут слід не забувати про найважливіше – багато сімей просто не в змозі отримати цю допомогу, а причин цьому вкрай достатньо: корупція(чиновники, що приймають документи часто вимагають хабарі), недостатнє знання своїх прав, кричуща бюрократія та інші.

Ваша обізнаність вражає, і Ви цілком праві! 

Більше того, впевнена, що зараз знайдеться чимало тих, хто спробує сказати: «нехай батьки більше заробляють», чи «навіщо народжувати, якщо не в змозі утримувати і виховувати», та щось ще в цьому роді. Скажу прямо – таких людей я не поважаю та відношусь до них скептично. Адже найперше в нас є Конституція України, яка гарантує кожному громадянину: «право на працю»(якщо не помиляюсь Стаття 43), «право на житло», «право на освіту», «медичну допомогу», і так далі. От Ви, як журналіст, який скоріш за все стикається із цими поняттями задайте собі питання: чи виконуються в повному обсязі ці права згідно найголовнішого документу держави? – Звісно, що ні: роботою забезпечені не всі; в медичних закладах попри їх так звану «безкоштовність» ми платимо мало не за все; в садочок – кошти здай, в школу – те саме; а щодо житла, то я взагалі промовчу. Ви ж розумієте, якщо б держава в обличчі політиків/чиновників виконувала б в повній мірі Статті Конституції, то й за соціальними виплатами ніхто в черзі не стояв. А так… думаю Ви й самі розумієте?!... 

Чесно, признаюсь: читав Ваші публікації та знайомий із вашою діяльністю не на словах. Але, пробачте за прямоту - не думав, що Ви настільки душевно відноситесь до проблематики малозабезпечених та багатодітних сімей і дітей-сиріт. Пробачте ще раз, був не правий - просто в наш час мало знайдеш людей які от так готові поринути у малознайомий собі світ.  Спілкування з Вами мене приємно вражає!

Все добре, я розумію! На превеликий жаль, в нашій державі ми стикаємось в більшій мірі із негативними суспільно-політичними діяннями, і це велика проблема українського народу. Ми, українці забуваємо, що таке добро і як його творити, і от коли ми пробудимось з цього сну ненависті, злоби одне до одного – тоді й життя в державі стане кращим. Я в свою чергу, на мою думку, нічого особливого не роблю, просто намагаюсь бути корисною і допомагати як можу. Юридичні консультації, статті у ЗМІ щодо змін у Законодавстві, невеличка матеріальна допомога – це я вважаю лише «крапля в морі», а тому не потрібно про мене говорити чи писати як про якусь відому постать без якої не буде держави! - Не потрібно, я просто роблю все, що наразі в моїх силах.      

З таких «крапель» може ж утворитись «океан», чи не так?

Будь-ласка, не перебільшуйте! «Океан» може утворитись лише коли людей які щиро хочуть допомагати - буде більше ніж байдужих. А найголовніше – коли політики в державі розумітимуть, що таке прожитковий мінімум розміром 2100-2200 грн, і як на нього прожити?!!! А поки вони витрачаючи на себе тисячі доларів в місяць розказуватимуть, що 2 тисячі гривень це достатньо – забутьте про зміни на краще.   

Цілком з Вами згоден, але як же тоді жити українцям в теперішніх реаліях? Що очікувати? На що надіятись?  

За кожним «заходом сонця – йде його схід», а тому не варто впадати у відчай. Потрібно просто бути трішечки добрішими, любити свою державу, оточуючий світ і хоча б «краплинкою» добрих справ допомагати ближньому. Українці – сильна нація, і в нас є те, чого немає в інших – ми не здаємось. А тому прийде час і все в нашій державі та в кожній сім’ї буде добре. Потрібно вірити… і не стояти осторонь від негараздів інших людей.  

 Про Вас часто говорять: «всі, хто хоча б раз зустрічався з пані Мариною, безперечно можуть сказати, що вона – промінь щастя, надії, любові та впевненості в завтрашньому дні з великою часткою оптимізму». Сьогодні і я в цьому безперечно переконався!

Зазначу, що метою інтерв’ю було обговорити премію «Родина року», вчасності Вашу нагороду – «Мама року», але ми якось так невимушено проговорили проблематику малозабезпечених, багатодітних сімей та дітей-сиріт… Та підкреслю, те про що Ви наголошуєте – надзвичайно важливо.
Та все ж, щодо премії «Мама року» - як почуваєтесь у такому статусі?   

 

Все що ми обговорили вище – для мене набагато важливіше за будь-яку премію. Навіть більше – я б її віддала багатьом матерям які прикладають всі зусилля виховуючи своїх дітей у цей складний час! А таких в нашій державі сотні тисяч, і всім їм приношу свої слова підтримки та бажаю здоров’я їхнім дітям! Адже саме здоров’я дітей – є найбільшої цінністю для кожної матері.  

Та все ж нагорода дісталась Вам – прокоментуйте будь-ласка!    

Думаю, тут не варто щось коментувати, журі складалось із поважних людей серед яких Ольга Сумська, Олег Пінчук, Марина Кінах, сім’я Присяжнюків та інших, не менш хороших людей. Чому я одна серед номінантів – це не мені судити, та я вдячна організаторам цього свята Ірині Оськіній та Ірині Климович і всьому складу журі за оцінку, за нагороду і за неймовірні відчуття, які я відчула... Приємно.

Наскільки знаємо, це не перша Ваша премія: в листопаді 2020 року під час нагородження FASHIONLIFEAWARDS 2020 Ви отримали звання - «ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ РОКУ», а перед цим у вересні - «ЖІНКА РОКУ» в рамках церемонії CELEBRITY AWARDS 2020.  Поділіться думками - як ці перемоги вплинули на Ваше життя?

 

Якщо чесно, завжди приємно перебувати серед когорти відомих та прогресивних людей - це я не про нагороди, а про відвідування такого роду заходів. В такій атмосфері я черпаю натхнення та отримую потрібний досвід, поради від людей які працюють на благо країни та народу. Крім того, такі міроприємства дають мені можливість залучити людей до справи яку відстоюю, а однодумців знаходиться чимало, і це радує.

Щодо нагород, то я не приділяю цьому значної уваги, адже головне не статуетки/таблички/дипломи, а справи якими я та моя сім’я пишатиметься. В моєму житті головне – це здоров’я і щастя близьких та оточуючих, особливо в цей час війни із COVID-19.        

Щодо COVID-19, така важлива тема, а ми її практично не зачепили в розмові. Поділіться думками на цю тему?

Знаєте, можливо не правильно буде, але так не хочеться про це говорити, адже ця проблема настільки в’їлась в життя українців, що напевне мало хто бажає про це вже чути. Та й нічого нового я вже напевне не скажу… Звісно, до COVID-19 потрібно ставитись дуже серйозно, не потрібно забувати про засоби захисту та й взагалі не можна нехтувати безпекою свого життя та оточуючих. Скажу просто: бутьте терпеливі, дбайте одне про одного і не забувайте – ми сильні і ми справимось та переможемо цього невидимого ворога під назвою Коронавірус COVID-19.

Що ж, напевне на такій оптимістичній ноті про перемогу на Коронавірусом будемо завершувати. Було надзвичайно приємно поспілкуватись. Бажаємо Вам та Вашій родині міцного здоров’я і всіх життєвих гараздів. Надіємось на майбутні інтерв’ю з Вами. Дякуємо.    

Взаємо, і Вам всього найкращого. До нових зустрічей. 

 

                

Теги: Марина Корнієнко,Корнієнко,Корниенко,Марина Корниенко,семья,сім'я,Україна ,Украина,Конституція,Конституція України,Конституция ,Конституция Украины, українські сім’ї,украинские семьи,дети,діти,соціум,социум,Громадська організація,благодійний фонд,фонд,благодійність,благотворительность,Закон,Закони,Законы,Постанова,Що потрібно аби отримати допомогу при народженні дитини,41 280 гривень,10 320 грн,оформити допомогу за народження дитини,скільки за народження першої дитини,Марина Корнієнко журналіст,Марина Корнієнко громадський діяч,Марина Корниенко общественный деятель,Марина Корниенко журналист, Марина Корнієнко,всеукраїнська премія Celebrity Awards 2020,Celebrity Awards 2020,Володимир Гришко,Ігор Мізрах,Нікітіна Анастасія,Дмитро Дахно,Аузяк Галина,Аліса Пуш,Анна Добриднєва,LadyGroove ,DrumArt group,KNZS,Лілія Арнаут,співачка Ксанті,премия Celebrity Awards 2020,Марина Корнієнко - Жінка року,FASHION LIFE AWARDS 2020,Missis Queen Beauty 2020,SKYBAR ,Андрій Карпов, Ігор Мізрах,Корниенко Марина,Ксанти,Ксанті,Кірієвська Ірина,Квест Пістолс,Quest Pistols Show,Горюк Микита, Корнієнко, Корниенко, Марина Корниенко, Корнієнко Марина Валеріївна, украинские семьи, дети, діти, Марина Корнієнко журналіст, Марина Корнієнко громадський діяч, Марина Корниенко общественный деятель, Марина Корниенко журналист, Марина Валерьевна Корниенко, дом по улице Жулянской, пособие, читання книг Марина Корнієнко, гаджети і книжки Марина Корнієнко, як зробити щоб діти читали книги Марина Корнієнко, Чернова Марина, Чернова Корниєнко, Софіївська Борщагівка Марина Корнієнко, чтение книг Марина Корниенко, гаджеты и книги Марина Корниенко, как сделать чтобы дети читали книги Марина Корниенко, Чернова Корниенко, Софиевская Борщаговка Марина Корниенко, Марина Корниенко — книги и биография, Марина Корниєнко громадський діяч року, Марина Корнієнко Київ, Марина Валеріївна Корнієнко Київ, Марина Корниенко Киев, Марина Корниєнко живущая в Києве , Марина Валерьевна Корниенко Киев,Закону України Про охорону дитинства Марина Корнієнко, покращення пільг багатодітним сім’ям Марина Корнієнко,УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС ЖІНОК Марина Корнієнко, УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС ЖІНОК, МЕХАНІЗМ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ НА ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ Марина Корнієнко, управління соціального захисту населення Марина Корниенко, Перелік державних соціальних гарантій Марина Корниенко, субсидії Марина Корнієнко, допомога багатодітним сім’ям Марина Корнієнко, пільги Марина Корнієнко, льготы Марина Корниенко, пособие Марина Корниенко, пакунок малюка Марина Корнієнко, надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг Марина Корниенко, надання державної допомоги сім'ям з дітьми Марина Корнієнко, Марина Корнієнко малозабезпечені сім’ї,Марина Корнієнко Премія «Родина року»,Марина Корнієнко «Мама року»
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео