WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Максим Марчук – успішний бізнесмен, засновник та основний акціонер групи "BRUA" приймає активну участь у вирішенні проблеми «МОТОР СІЧ-і»

Максим Марчук – успішний бізнесмен, засновник та основний акціонер групи "BRUA" приймає активну участь у вирішенні проблеми «МОТОР СІЧ-і»
9541 ПЕРЕГЛЯДІВ

У наш час в Україні важко знайти дійсно талановитих і прогресивних бізнесменів, а головне тих, що добились високих самостійних та корпоративних успіхів. Звісно, таку ситуацію можна пояснити багатьма чинниками, серед яких: не надто сприятливий бізнес-клімат в державі; малосприятливі умови кредитування; корупція; обмеженість робочих місць у хороших компаніях, і т. д. Та все ж находяться особистості, які ці всі чинники переборюють і займають високу нішу як в українському, так і міжнародному бізнес-просторі. Серед таких, сильних, прогресивних людей явно можна виділити Максима Марчука.   

Марчук Максим Едуардович засновник та основний акціонер фінансово-промислової групи "BRUA"також він являється членом Наглядової ради Товариства з додатковою відповідальністю «Міжнародна страхова компанія» (скорочена назва – ТДВ «МСК»).

ТДВ «Міжнародна страхова компанія», членом Наглядової ради якої є Максим Марчук це  - компанія, що динамічно розвивається, і яка враховує всі кращі тенденції бізнесу та управління. ТДВ демонструє стійке зростання страхових платежів, що дозволяє їй посилювати свої позиції на страховому ринку України.

Щодо Black Rock Ukrainian Group("BRUA"), то це одна з найбільш стрімко розвиваючих фінансово-промислових груп України. Запорукою успішного розвитку Групи Максима Едуардовича Марчука є постійне удосконалення діяльності компанії, її прихильність передовим технологіям і методам управління, а також залучення високопрофесійних фахівців та консультантів, які мають великий досвід роботи і глибокими знаннями. Але найголовніше надбання Групи - це згуртована команда однодумців, об'єднаних корпоративними цінностями компанії і націлена на лідерство.

Скріншот: сайт brua.com.ua

Максим Марчук - в українському бізнесі вже більше 10 років, А найголовніше він має багаторічний успішний досвід управління в банківській та фінансовій сферах, антикризового та інвестиційного менеджменту на українському ринку. Крім того, Максим Марчук має науковий ступінь і брав участь у створенні проекту телемедицини в Україні.

Максим Едуардович Марчук здобув освіту в Одеській національній академії зв'язку ім. А.С. Попова України за кваліфікацією фахівця з телекомунікацій і телемедицини -  2011-2013 рр.  Отримав MBA в області Фінанси і кредити, отримав науковий ступінь Кандидат технічних наук.

Також варто відзначити, що Максим Марчук приймає активну участь у вирішенні проблеми якими огорнуте на сьогоднішній день багатостраждальне українське підприємство «Мотор Січ». Саме він зміг домогтись включення інтересів України та самого підприємства в процес розблокування інвестиційної угоди та створення запобіжників, які унеможливлюють знищення багатотисячного підприємства, яке насправді має стратегічне значення для України, хоч і було виключене із даного переліку офіційно. Максим Марчук запропонував кілька суттєвих кроків, щоб розблокувати інвестиційну угоду, розробити запобіжники від знищення українського передового авіаційного підприємства та відновити роботу заводу.

Скріншот: сайт unt.ua

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео