WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Фірма батька Гройсмана орендувала 756 кв.м комунальної землі за 3 тис гривень в рік

Фірма батька Гройсмана орендувала 756 кв.м комунальної землі за 3 тис гривень в рік
8414 ПЕРЕГЛЯДІВ

Родина Гройсманів потрапила до влади у 2002 році. Саме тоді Володимир Гройсман та його батько Борис стали депутатами Вінницької міської ради. А вже в 2003 році ПП фірма «Юність» отримала в оренду за адресою проспект Юності 46/28 ділянку розміром 0,0756 гектарів на громадські потреби за 3000 гривень в рік. У власності компанії Бориса Гройсмана дана земельна ділянка буде до 2043 року. На які громадські потреби використовується ділянка залишається під питанням.

За даною адресою, згідно Google maps, у прибудові до житлового будинку знаходиться магазин «Шик і блиск» та салон «Гранд меблі».

 

Схоже, що після чи не найбільшого скандалу щодо родини Гройсманів, коли у жовтні 2007 року ПП «Юність» взяло кредит у Кредитпромбанку на суму 10,8 мільйонів – під заставу 13 тисяч квадратних метрів торговельного комплексу і ділянку під ним.

Кредит «Юність» так і не повернула, звернувшись ще влітку 2009 року до суду із заявою про банкрутство. Незважаючи на те, що фірма-боржник «Юність» самоліквідувалася, але торговий центр з невиплаченим кредитом за його будівництво залишається власністю Гройсманів, а саме дружини Володимира Гройсмана — Олени.

 

Наразі Борис Гройсман засновник ТОВ «Фірма «Юність Плюс» зі статутним капіталом 2 000 000 гривень, яке розташоване за адресою проспект Юності, 44. Нагадаємо, що ТРЦ «Магігранд» знаходиться за адресою проспект Юності, 43а, де досі зареєстрована фірма «Юність».

 

Чи може хтось з орендодавців наразі похвалитись тим, що орендує земельну ділянку за трохи більше, ніж 3000 гривень в рік за 756 кв.м? Напевно це дозволено лише своїм людям у міській раді.

Джерело

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео