WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Вадим Столар - хто в столичній міськраді підконтрольний одіозному забудовнику, нардепу та члену фракції ОПЗЖ?

Вадим Столар - хто в столичній міськраді підконтрольний одіозному забудовнику, нардепу та члену фракції ОПЗЖ?
66417 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук – під домашнім арештом, ми з вами мало не щодня дізнаємось нові факти про те, як проросійські сили контролюють Україну. Однак, мало хто знає, що їх щупальці міцно оповили Столицю – Київську міську раду. Центр медіарозслідувань «Булава» вперше публікує перелік депутатів Київради і столичних чиновників, які підконтрольні одіозному забудовнику, нардепу та члену фракції ОПЗЖ Вадиму Столару.

Стержень групи Столара складається з родичів і особливо наближених осіб. Зокрема це:

Михайло Наконечний: секретар комісії Київради з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг. Депутат і директор «Благодійного фонду Вадима Столара». Наконечний працює помічником нардепки від ОПЗЖ – Наталії Приходько, яка є Вадиму Столару двоюрідною сестрою.

Оксана Попович в дівоцтві Майструк: очолює Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва. Можливо є двоюрідною сестрою жінки Столара Інни Майструк.

Слончак Володимир: член комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. ЗМІ повідомляли, що у нього відносини з тіткою Вадима Столара Людмилою Костенко. Цю п’яну пару було затримано в машині поліцією.

Юлія Уласик: секретар комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики. У 2019 році стала помічницею Столара і посіла посаду начальника управління промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Надалі йдуть особи з різних фракцій Київради, які були викриті журналістами у різного роду схемах пов’язаних з Столаром.

Михайло Царенко: перший заступник комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.
Ексгендиректор “Київзеленбуду” (в 2012-2014 роках). З квітня по грудень 2016-го Царенко працює заступником і керівником апарату Київської обласної державної адміністрації, коли нею керував Максим Мельничук, якого призначили за сприяння Столара.

Олена Букало: перший заступник голови комісії міськради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу. Має зв’язки ще і з бізнес-партнером Столара Вагіфом Алієвим.

Олексій Окопний: голова комісії міськради з питань транспорту, зв’язку та реклами. ЗМІ вказували на його лобіювання електронного квитка та програмних продуктів Kyiv smart city, в якому були інтереси Столара, що і стало причиною закриття проекту.

Володимир Яловий: член комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Давній столичний чиновник, колишній соратник мера Олександра Омельченка. За чутками, потрапив до Київради за списками ОПЗЖ завдяки протекції Столара.

Бондаренко Володимир: голова комісії Київради з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Київської міської ради. Комітет виборців України вважає Бондаренка чи не найвпливовішим активом Столара.

Кушнір Ілля – пов’язаний через будівельний бізнес свого батька.

Окремо слід відзначити родину депутатки Київради Ірини Никорак, чиї брати і сестри займають ключові посади в органах, які контролюють будівництво в Києві:

Ірина Никорак: заступник голови комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою
з Вадимом Столаром її пов’язує чоловік – Еміль Соловйов, який працює в сфері будівництва і, крім того, був помічником нардепа Столара парламенту VI скликання.

Брат Ірини Олександр Никоряк: директор Департаменту з охорони культурної спадщини КМДА.

Сестра Ірини Марина Никоряк: начальник відділу ДП “Укрдержбудекспертиза”.

Вагомою групою являються ще сім депутатів ОПЗЖ в Київраді на яких Вадим Столар має безпосередній вплив, як голова столичної організації партії Медведчука.

Проросійський політик Вадим Столар, для лобіювання своїх інтересів в Київраді, використовує депутатів з різних фракцій, загалом контролюючи 17 депутатів міськради і значну кількість чиновників.

bulava.info


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: w[email protected]

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео